Greičio viršijimo pasekmė – partrenktas trylikametis

Užvakar dėl savivaldos rinkimų visuose šalies miestuose ir miesteliuose buvo juntamas sujudimas. Ne išimtis – ir Plungė. Čia taip pat nuo ankstyvo ryto miesto gatvėmis zujo automobiliai, šaligatviais būreliais vaikščiojo žmonės. Gaila, bet neįprastai judrus sekmadienis mūsų mieste nepasiėjo be nelaimių – pėsčiųjų perėjoje buvo sužalotas trylikametis.
Tik per plauką tragedija nepasibaigusi avarija įvyko sekmadienio popietę, apie 14 val., gana aktyvioje A. Jucio gatvėje, prie vieno iš daugiabučio namų esančioje perėjoje. Automobilį „Audi A6“ vairavęs 55-erių metų vyriškis partrenkė perėja ėjusį 2006-aisiais gimusį berniuką.
Anot policijos pareigūnų, „Audi“ vairuotojas neatsižvelgė į vairavimo sąlygas ir nepasirinko saugaus greičio. Negana to, artėdamas prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos jis nesulėtino. Jo mašina taip ir nesustojo, kad būtų praleistas į perėją įžengęs berniukas.
Nustatyta, kad nelaimės kaltininkas buvo blaivus. Po įvykio jis patyrė šoką – pareigūnų automobilyje sėdėjo išbalęs, sukaustytas streso.
„Audi“ kliudytas trylikametis medikų buvo skubiai išgabentas į Plungės rajono ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Čia jam nustatyti blauzdos kaulų lūžiai bei smegenų sukrėtimas. Paauglys šiuo metu gydomas reanimacijos skyriuje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...