„Lions“ vėl kviečia prisidėti prie kilnaus tikslo

„Lions“ klubo vyrai pristatė keturioliktąjį paramos koncertą

„Lions“ klubo vyrai pristatė keturioliktąjį paramos koncertą

Trečiadienį Plungės „Lions“ klubo nariai rinkosi į kavos bare „Ex Libris“ surengtą spaudos konferenciją. Jos metu aptartos balandžio 13-ąją vyksiančio labdaringo paramos koncerto „Nacionalinė ekspedicija po Lietuvą“ detalės. Kaip žinia, prieš keturiolika metų gimęs projektas skirtas Plungės krašto neįgaliems vaikams remti, tad ir šiemet per renginį surinkti pinigai vienokia ar kitokia išraiška bus paaukoti šiam kilniam tikslui.

Žada nenuvilti žiūrovų
Kasmet visuomenę įsimintinu koncertu nudžiuginantys „liūtai“ geros nuotaikos užtaisą žada ir per šiųmetinį renginį. Tiesa, vis dar neapsispręsta, rengti vieną ar du koncertus. Anot klubo vyrų, viskas priklausys nuo to, kaip bus perkami bilietai. Bet tai, kad plungiškiai laukia gražia pavasario tradicija tapusio koncerto, esą galima suprasti jau dabar – žmonės jau gerokai anksčiau ėmė teirautis apie renginį. Kasmet bilietai esą išgrobstomi.
Būtent dėl šios priežasties pernai tą pačią dieną Kultūros centro salę sudrebino du  „Lions“ koncertai, kuriuos vedė žinomas televizijos veidas Justinas Jankevičius. Tiek per vieną, tiek per antrą salė buvo pilnutėlė žmonių.
Kas stos prie šiųmetinio renginio „vairo“, klubo nariai neatskleidė, tačiau patikino, jog žiūrovai nenusivils. Juo labiau kad scenoje tradiciškai pasirodys ir plungiškiai „liūtai“, kuriems talkins būsimi klubo nariai bei jaunimas.
Susitikime su žurnalistais dalyvavę klubo vyrai džiaugėsi, kad, organizuojant tokį renginį, jiems padeda daug geros valios žmonių. Prie tokių jie priskyrė ir savo kolegą, taip pat „liūtą“ Gediminą Norvaišą, be kurio ir grupės „Tabasco“ jų pasirodymai nebūtų tokie, kokius juos pamato publika. Mat „liūtų“ atliekamos dainos sutvarkomos grupės garso įrašų studijoje.
Skaudina priekaištai
Kalbėdami apie balandžio 13-ąją vyksiantį koncertą, „liūtai“ sakė, kad jo metu bus proga „pakeliauti“ po visą Lietuvą bei susipažinti su vieną ar kitą miestą garsinančiais žmonėmis. Tikimasi, kad renginys nepaliks abejingų, nes klubo tikslas – ne tik surinkti lėšų neįgaliems vaikams paremti, bet ir sukurti gražią šventę, į kurią įdedama daug širdies ir darbo.
Dėl to organizatoriams būna skaudu po renginio sulaukti priekaištų dėl tam tikrų niuansų. Atsiranda tokių, kurie skaičiuoja, kiek preliminariai per renginį buvo galima surinkti lėšų, kiek jų išdalinta paramai ir panašiai. Anot Aido Kėso, žmonės nepamąsto, kad niekas nevyksta be išlaidų. Net Kultūros centro salės jie negauna dykai, nors renginys – labdaringas. Jie ir neprašo to, sąžiningai padengia visas išlaidas. Ir bilietus savo artimiesiems perka, o ne veltui duoda. Nemažai bilietų yra ir padovanojama, pavyzdžiui, Vaikų globos namams. Dėl to nereikia manyti, kad kiekviena salėje užimta vieta atnešė pinigų.
Klubo vyrai neslėpė, jog išdalijus negalią turintiems vaikams paramą, padengus renginio išlaidas, kažkiek pinigų kartais lieka. Bet jie niekur nedingsta, nes klubas paremia nuskriaustuosius ne tik per renginį, bet ir po jo. Esą per metus atsiranda ne vienas, kuriam reikia ištiesti pagalbos ranką, nupirkti reikalingą medicininę priemonę, vaistų ar apmokėti kelionės į gydymo įstaigą išlaidas.
Laukia siūlymų
Kam šiemet bus padėta, kol kas nėra aišku. Klubas vis dar laukia siūlymų. Žinoma, keletą ligoniukų jie jau turi. Jei sergančių vaikų, kuriems reikalinga pagalba, savo aplinkoje žino ir „Žemaičio“ skaitytojai, klubas kviečia apie juos papasakoti paskambinus numeriu 8 687 91558.
„Liūtai“ prisipažino, jog iš pradžių potencialių paramos gavėjų sąrašas būna labai ilgas. Atrinkti tuos, kuriems labiausiai reikalinga parama, esą itin sudėtinga. Laimei, kad tarp klubo narių yra medikų, kurie pagelbsti vertinant ligoniukų situaciją.
„Lions“ vyrai neslėpė, kad būna išties sunkių akimirkų, kai pamatai, kuo gyvena sergančius vaikus auginančios šeimos, kiek kainuoja jų gydymas bei priežiūra. Dėl to „liūtai“ ne tik išgyvena, bet neretai ir ašarą nubraukia. Bet tai tik dar labiau paskatina veikti, įkvepia entuziazmo bei dar didesnio noro padėti likimo nuskriaustiems mūsų krašto vaikams.
Nors prioritetas yra sergantieji, „liūtai“ tikino neatsisakysiantys pagelbėti ir sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Bet tik toms, kurioms iš tiesų reikalinga parama. Ir tikrai ne finansinė. Mat būna, kad paaukoti pinigai būna išleidžiami ne pagal paskirtį.
Kad to būtų išvengta, svarstoma galimybė už surinktas lėšas kokiai gydymo įstaigai nupirkti reikalingos aparatūros ar įrengti vienokios ar kitokios terapijos kambarį. Tokiu būdų gerų žmonių suaukoti pinigai pagelbės ne vienam, o daugiau sergančiųjų.
Jei ir jūs norite prisidėti prie šių gražių darbų, balandžio 13-ąją 18 val. atvykite į Plungės kultūros centre vyksiantį paramos koncertą. Dėl bilietų kreipkitės į „Lions“ klubo prezidentą Svajūną Sungailą arba viceprezidentą Darių Jankauską.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...