Seniūnijoms – papildomos darbo rankos

Pasak Danutės Repšienės, kiekvienas seniūnas krauju pasirašytų, kad trūksta dirbančių žmonių

Pasak Danutės Repšienės, kiekvienas seniūnas krauju pasirašytų, kad trūksta dirbančių žmonių

Valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičius Plungės rajono savivaldybės administracijoje nuo 240 didėja iki 244. Taip aną savaitę nusprendė Savivaldybės taryba. Tiesa, naujos pareigybės įsteigtos ne pačioje administracijoje, o seniūnijose: viena – miesto seniūnijoje, kitos trys – kaimuose.

Šis sprendimo projektas „gimė“ atsižvelgiant į seniūnų prašymus. Plungės miesto seniūnijai reikalingas darbininkas, mat nuo šių metų pradžios seniūnijai priskirta Aktyvaus poilsio ir pramogų zona (buvęs centrinis miesto stadionas). Tad ir pastatui prižiūrėti, ir aplinkai tvarkyti reikia žmogaus. „Gavom, kaip aš sakau, koliziejų, tai dabar juo rūpintis kažkaip reikia“,  – šmaikštavo seniūnas Gintaras Domarkas.
Platelių seniūnija taip pat turi naują priežiūros reikalaujantį objektą – viešąjį tualetą. „Kada gausim palaiminimą ir pradėsim tualetą eksploatuoti, nežinau, bet prižiūrėti jį tikrai reikės. Juolab kad bus viešas ir nemokamas“,  – sakė seniūnė Danutė Rapolavičienė.
Darbininkas skiriamas ir Alsėdžių seniūnijai. Seniūnė Danutė Repšienė savo prašymą motyvavo: „Turim didžiules teritorijas, o žmonių trūksta. Sumažėjo ir dirbančiųjų viešuosius darbus, ir atidirbančiųjų už pašalpas. Turbūt kiekvienas seniūnas net krauju pasirašytų, kad jam reikalingos papildomos darbo rankos, nes šią žiemą jau patiems teko ir sniegą kasti, ir takus barstyti. O ką jau bekalbėti apie šiltąjį sezoną, kai darbų dar padaugės.“
Pasak D. Repšienės, galbūt, įsteigus etatą, ir geresnį darbuotoją bus galima nusisamdyti. Tokį, kuriam ir žoliapjovę, ir kokį kitą įrenginį galėtum patikėti. Nes tais, kurie dirba tik laikinai, nelabai galima pasitikėti. Jie žino, kad tuoj išeis, todėl nieko nesaugo.
Ketvirtasis darbuotojas – Žlibinų seniūnijai, kuriai, kol nėra nuolatinio seniūno, reikalingas specialistas įvairiems organizaciniams darbams.
Visos šios pareigybės bus finansuojamos iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Tiesa, algos – tik minimalios.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...