Pastatą – į aukcioną, darbuotojus – į palapinę?

Ką daryti su Nausodžio seniūnijos administracijos pastatu – parduoti jį viešajame aukcione ar dar palaukti? Šį klausimą gvildeno Plungės rajono savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto nariai.

Priminsime, kad prieš trejus metus, 2016-aisiais, dėl mokinių stygiaus teko uždaryti Nausodžio pagrindinę mokyklą. Po kurio laiko sugalvota, kaip panaudoti tuščią likusį gana didelį mokymo įstaigos pastatą: rekonstruoti taip, kad jame įsitektų seniūnija, biblioteka ir aštuoni butai socialiai remtinoms šeimoms.
Žinoma, įgyvendinus šį sumanymą, Nausodžio seniūnijos pastatas, esantis Varkaliuose, Kulių gatvėje, taptų nereikalingas. Tad apie jį pagalvota iš anksto – Savivaldybės administracijos Turto skyrius, norėdamas kuo greičiau atsikratyti nenaudojamu pastatu, įtraukė jį į viešajame aukcione parduodamo turto sąrašą.
Kaip komiteto nariams sakė Turto skyriaus vyr. specialistė Inga Daublienė, įvykdžius procedūras dėl žemės sklypo po statiniais pardavimo ir gavus Turto banko sutikimą jį parduoti, buvo atliktas statinių ir žemės sklypo vertinimas. Viso objekto vertė – 48 200 eurų.
Taigi visos procedūros atliktos, kaina nustatyta, belieka nuspręsti – skelbti viešąjį aukcioną ar dar ne. Problema viena – ten vis dar įsikūrusi Nausodžio seniūnijos administracija. „Kol neaišku, ką darysime su Nausodžio mokyklos pastatu, šio parduoti negalime. Seniūnijos darbuotojų palapinėje juk nelaikysime“, – šmaikštavo Vietos ūkio ir ekologijos komiteto pirmininkas Tomas Raudys.
Jam pritarė ir posėdyje dalyvavusi Savivaldybės kontrolierė Danutė Jarašiūnienė: „Jei Nausodžio mokyklos rekonstrukcija užtruks tiek, kiek užtruko Narvaišiuose, daug laiko prireiks. Tad kur seniūnija dėsis?“
O gal vis dėlto Nausodžio mokyklos rekonstrukcija neužtruks? Į šį klausimą atsakė Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys: „Savivaldybės užsakymu yra parengtas mokyklos rekonstrukcijos techninis projektas, bet iš kur gauti lėšų tai rekonstrukcijai įgyvendinti, dar nesugalvota. Taigi projektas yra, bet kol kas tuo viskas ir baigiasi.“
Kadangi lėšų mokyklai pertvarkyti nėra, ir Nausodžio seniūnija dar negreit turės kur persikraustyti. Tad ir senąjį pastatą parduoti dar ne laikas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...