Mero regalijomis pasipuošė šeštąjį kartą

Naujos kadencijos Rietavo savivaldybės taryba

Naujos kadencijos Rietavo savivaldybės taryba

Praėjusį ketvirtadienį Rietave surengtas iškilmingas pirmasis naujosios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu, padėję ranką ant Konstitucijos, prisiekė šešiolika Savivaldybės tarybos narių ir jau šeštajai kadencijai perrinktas meras Antanas Černeckis.

Iškilmingo posėdžio pradžioje sugiedojus „Tautišką giesmę“ Rietavo apygardos rinkimų komisijos pirmininkas Algirdas Meilus visus Tarybos narius abėcėlės tvarka kvietė priesaikai.
Laikytis įstatymų ir dirbti Rietavo krašto labui prisiekė aštuoni Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovai: Albinas Maslauskas, Jonas Eugenijus Bačinskas, Saulius Jonušas, Virgilijus Ruškys, Albinas Bružinskis, Eglė Fabijonavičienė, Jonas Rekašius ir Mindaugas Litvinas. Dauguma jų – seni vietos politikos „vilkai“, naujokė – tik E. Fabijonavičienė.
Lietuvos socialdemokratų partijai atstovaus keturi vyrai. Ankstesnės kadencijos Taryboje darbavosi tik Vytautas Blažaitis, kiti trys – Alfredas Mockus, Viktoras Krajinas ir Algimantas Mickus – nauji veidai. Į Tarybą pateko ir trys Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovai: po pertraukos į politiką sugrįžęs Povilas Batavičius ir rietaviškiams gerai žinomi Vilija Razmienė bei Juozas Barsteiga. Vieną atstovą turi ir Darbo partija – jai atstovaus politikos naujokas Augustas Šlimas.
Prisiekus Tarybos nariams, atėjo eilė merui – vyriausiasis iš vietos politikų J. E. Bačinskas mero regalijas užkabino jau šeštąjį kartą į svarbiausią Savivaldybės valdžios postą išrinktam Liberalų sąjūdžio atstovui A. Černeckiui.
Merą ir Tarybos narius Savivaldybės administracijos vardu sveikino direktorius Vytautas Dičiūnas, seniūnai, klebonas Antanas Gutkauskas, darbe siūlęs vadovautis ne tik Konstitucija, bet ir Šventuoju Raštu, švietimo įstaigų vardu – Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Dovidauskienė. „Džiugu, kad tarp naujųjų Tarybos narių – ir mūsų mokytojai. Čia matau net 75 procentus gimnazijoje dirbančių vyrų, tai yra tris iš keturių“, – juokavo pavaduotoja, sveikindama į Tarybą patekusius pedagogus S. Jonušą, A. Mockų ir V. Ruškį.
Gražių sveikinimo žodžių naujajai Tarybai negailėjo ir Rietavo policijos komisariato viršininkas Marius Vaičikauskas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Vyriausybės atstovė Loreta Bagdonavičienė, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. „Visada džiaugiausi protingais ir pasvertais jūsų sprendimais, žavėjausi Antano išmintimi ir mokėjimu daryti būtent tai, ko reikia. Tikiuosi, kad jis ir toliau bus išrinktas Telšių regiono plėtros tarybos pirmininku, nes kito tokio patyrusio ir racionaliai vadovaujančio mero mūsų regione nėra“, – kalbėjo Plungės meras.
Meras A. Černeckis Tarybos nariams priminė 2000-uosius, kuomet įsteigus Rietavo savivaldybę ir išrinkus pirmąją Tarybą buvo surašyti pagrindiniai vietos politikų veiklos principai ir išrinktųjų priesaika dirbti Rietavo savivaldybės labui. „Nors iš 2000-aisiais išrinktų Tarybos narių esame likę tik keli, manau, kad anuomet pasirašytos Rietavo konstitucijos laikysis ir nauji Tarybos nariai“, – sakė A. Černeckis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...