„Liūtai“ vėl ištiesė pagalbos ranką

Scenoje – Technologijų ir verslo mokykla, kurios vadovas įkūnijo A. Smetoną

Scenoje – Technologijų ir verslo mokykla, kurios vadovas įkūnijo A. Smetoną

Ne dažnai tą pačią dieną Plungės kultūros centro salę sudrebina keli dideli koncertai, į kuriuos suplūsta minios žmonių. Per vieną dieną surengti ne vieną didžiulį renginį – ne juokų darbas net patyrusiems scenos asams. O štai Plungės LIONS klubo vyrams tai – ne naujiena. Jie jau antrus metus iš eilės per vieną šeštadienį surengė du labdaros ir paramos koncertus, kurių metu geros valios žmonės tradiciškai aukojo lėšas neįgaliems ir sergantiems vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

Šiemet „liūtai“, padedami svetimoms bėdoms neabejingų plungiškių, pagalbos ranką ištiesė ir Plungės lopšeliui-darželiui „Pasaka“. Anot klubo prezidento Svajūno Sungailos, šioje įstaigoje su neįgaliais mažyliais dirbančios specialistės daro stebuklus. Jų dėka ant kojyčių atsistoja daugybė mažųjų plungiškių, kurių tėveliams anksčiau atrodė, kad jų atžalos niekada nevaikščios.
Įstaigos direktorė Irena Petreikienė pasakojo, kad neįgaliųjų grupės „Pasakoje“ veikia jau beveik ketvirtį amžiaus. Vadovė prisiminė pirmuosius žingsnius dirbant su negalią turinčiais vaikais, kaip iš pradžių trūko tokiam darbui būtinų sąlygų bei įrangos ir kaip dabartinis Plungės meras kilniam tikslui sutelkė geros valios žmonės, už kurių paaukotus pinigus buvo įrengta negalią turintiems mažyliams būtina erdvė.
Padėkos žodžius direktorė tarė ir Birutei Danilienei – neįgalius vaikučius mankštinančiai savo kolegei. Ypatingą padėką I. Petreikienė išreiškė ir LIONS klubui. „Liūtų“ rūpesčio dėka ne kartą atnaujintas atitarnavęs inventorius.
LIONS teikiama pagalba pasiekė ne tik minėtą įstaigą, bet ir būrį mūsų krašto vaikų bei šeimų. Dauguma jų dalyvavo ir šeštadienį vykusiuose koncertuose. Jie džiaugėsi ne tik gauta parama, bet įsimintinu renginiu, kuriame pasirodė ir gerą nuotaiką kūrė charizmatiškieji klubo vyrai bei jiems talkinusios šokėjos.
Koncerto metu publika pakviesta pasinerti į nacionalinę ekspediciją aplink Lietuvą, aplankant žinomiausius jos miestus, susipažįstant su juos garsinančiais žmonėmis, pasidžiaugiant čia veikiančiais LIONS klubais.

A. Kėsas

A. Kėsas

Menamu traukiniu, kurio mašinistas – puikiai visiems pažįstamas televizijos veidas, aktorius, humoristas bei renginių vedėjas Vitalijus Cololo, publika kviesta vykti į įvairias vietoves, kurias atstovavo vietinės žvaigždės.
Panevėžio simbolį Kastytį Kerbedį įkūnijo „liūtas“ Aidas Kėsas. Jo pasirodymai per LIONS klubo rengiamus koncertus – vieni laukiamiausių. Verslininkas ir politikas stebina ne tik puikiais vokaliniais ir choreografiniais gebėjimais, bet ir per kraštus besiliejančia energija. Salė tiesiog ūžė jam pasirodžius scenoje.
Ne ką mažiau laukiamas ir Savivaldybėje dirbančių Arvydo Liutikos bei Vytauto Tumo duetas. Jie kaskart nustebina vis įdomesniais pasirodymais bei a

Klubo prezidentas S. Sungaila

Klubo prezidentas S. Sungaila

ktoriniais sugebėjimais. Šeštadienį jų sudainuota „Pabučiuok, argi gaila“ abejingų vėl nepaliko.
Publiką sužavėjo ir Andrių Mamontovą vaidinęs „liūtas“ Audrius Šapalas. Kartu su juo „Marso kanjonus“ pritariamai dainavo visa salė. Juoko dozę dovanojo ir Plungės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė su direktorium Audriumi Misiūnu priešakyje. Jam puikiai pavyko įkūnyti istorinę asmenybę – prezidentą Antaną Smetoną.
„Per dvi valandas atidavėme visą save. Šiųmetinį renginį pavadinome „Nacionalinė ekspedicija po Lietuvą“ ir kvietėme pakeliauti po mūsų šalį. Bet iš tikrųjų mes keliavome po jūsų širdis, ieškodami jose gerumo, supratimo, nuolankumo ir noro padėti. Džiugu, kad visa tai mes radome.
Šiandien surinktos lėšos bus panaudotos išties kilniam tikslui. Reikalinga parama pasieks ne vieną vaiką ir šeimą. O speciali parama, kaip buvo minėta, iškeliaus ir į lopšelį-darželį „Pasaka“. Taip vienu darbu padėsime kelioms dešimtims žmonių“, – kalbėjo LIONS klubo prezidentas.
Renginio metu nepamiršta pagerbti ir vieną aktyviausių „liūtų“ – šviesaus atminimo Gintautą Vaitkevičių. Prisiminti nepaprastai energingą plungiškį padėjo trum

pas filmukas su gražiausiomis jo gyvenimo akimirkomis. Renginį tradiciškai užbaigė jo himnu tapusi grupės TABASCO „Naujų draugų daina“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...