„Prisiekiu gerbti ir vykdyti“

Priesaiką skaito meras Audrius Klišonis

Priesaiką skaito meras Audrius Klišonis

Praėjusį ketvirtadienį kunigaikščių Oginskių rūmuose tarybos nario priesaikos tekstą perskaitė 24 naujai išrinkti (didžioji dalis – perrinkti) Plungės rajono savivaldybės tarybos nariai ir antrąją kadenciją dirbsiantis meras Audrius Klišonis.

„Prisiekiu gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas Savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Te padeda man Dievas“, – padėję ranką ant Konstitucijos vienas po kito kartojo politikai.
Priminsime, kad kovo 3-iąją į Savivaldybės tarybą išrinkome 7 visuomeninio rinkimų komiteto „Vieninga Plungė“ atstovus: iki tol Taryboje jau dirbusius Robertą Endriką, Liudą Skierų, Raimondą Doviltį ir Jolantą Skurdauskienę, Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ėjusį Gintarą Bagužį ir politikos naujokus Vidą Bondauskienę bei Rimą Dužinską.
Tiek pat – septynis – mandatus gavo ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovai. Taryboje toliau dirbs Algirdas Pečiulis, Aidas Kėsas, Audrius Misiūnas, Tomas Raudys, buvęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, mero patarėjo pareigas ėjęs Žydrūnas Purauskis ir politikoje iki šiol nebuvęs Gediminas Norvaišas.
Priesaiką davė ir šeši Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovai: Asta Beierle-Eigirdienė, Julius Nekrašas, Judita Stankutė, Adomas Zamulskis, Vaidotas Skierus ir naujokė Taryboje Vida Tamkevičienė. Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungai Taryboje atstovaus Daina Martišienė, buvęs mero patarėjas Mantas Česnauskas ir kurį laiką politikoje nedalyvavęs Marijus Kaktys.

Naujos kadencijos Plungės rajono savivaldybės taryba prisiekė balandžio 11-ąją

Naujos kadencijos Plungės rajono savivaldybės taryba prisiekė balandžio 11-ąją

Lietuvos socialdemokratų partijos atstovų skaičius šioje Taryboje sumažėjo iki vieno – išrinktas iki šiol politikoje nedalyvavęs Tadas Šetkauskis.
Po to, kai prisiekė visi 24 Savivaldybės tarybos nariai, į salę įneštos mero regalijos. Plungės apygardos rinkimų komisijos pirmininkas Vytautas Tumas jas uždėjo priesaiką davusiam A. Klišoniui. Priminsime, kad pastarasis išrinktas per antrąjį turą, kuriame lygioje kovoje rungėsi su konservatorių lydere A. Beierle-Eigirdiene.
„Plungiškiai, kaip ir visi Lietuvos piliečiai, antrą kartą tiesiogiai rinko merą ir antrąkart išreiškė pasitikėjimą manimi. Tikiuosi, kad jų nenuvilsiu“, – kalbėjo meras. O už tai, kad turi galimybę eiti šias pareigas, A. Klišonis sakė esąs dėkingas ne tik rinkėjams, bet ir žmogui, kuris visur ir visada jį palaiko – žmonai Inesai.
Naująją Tarybą ir merą sveikinęs Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis kalbėjo: „Jėzus yra pasakęs: ką padarėt kažkam iš mažiausiųjų – man padarėt. Tad ir jums linkiu ypač stengtis dėl mažiausiųjų – silpnesnių ir nuskriaustųjų.“
Linkėjimus Tarybai išsakė ir Vyriausybės atstovė Telšių apskrityje Loreta Bagdonavičienė, Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Plungės rajono policijos komisariatui laikinai vadovaujanti Loreta Tamaliūnaitė, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, Plungės garbės pilietis Petras Vyšniauskas, Kultūros centro ir Viešosios bibliotekos vadovai Romas Matulis ir Violeta Skierienė bei kiti.
Susirinkusiuosius smagiai nuteikė Žemaičių Kalvarijos, Kulių, Šateikių ir Žlibinų kultūros centrų vadovės, merui įteikdamos kvietimą ketverius metus nemokamai lankytis visuose jų įstaigose vyksiančiuose renginiuose.
Seniūnai sveikino ne tik merą A. Klišonį, bet ir į Tarybą patekusius buvusius tiesioginius savo vadovus – administracijos direktorių G. Bagužį ir jo pavaduotoją Č. Kerpauską.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...