Prašė finansinės paramos neįgaliam sportininkui

M. Grausliui reikalinga finansinė parama, kad galėtų dalyvauti Ispanijoje vyksiančiame neįgaliųjų čempionate

M. Grausliui reikalinga finansinė parama, kad galėtų dalyvauti Ispanijoje vyksiančiame neįgaliųjų čempionate

Plungės rajono savivaldybę pasiekė Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ prašymas pagal galimybes finansiškai paremti Lietuvos parolimpinės lengvosios atletikos rinktinės sportininką Modestą Grauslį. Regėjimo negalią turinčiam plungiškiui  reikalinga finansinė parama, kad galėtų vykti į Barselonoje, Ispanijoje, vyksiantį neįgaliųjų čempionatą. Gautas prašymas pirmadienį apsvarstytas naujos sudėties Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje.

Atsiųstame rašte klubo „Atletas“ vadovė Reda Rokienė nurodė, kad M. Grauslio, jį lydinčio asmens bei trenerio lėktuvo bilietams ir apgyvendinimui keturioms naktims reikia 1 055 eurų. Iš Savivaldybės prašoma prisidėti pagal galimybes.
Vadovė pažymėjo, jog Ispanijoje gegužės 25–28 dienomis vyksiantis neįgaliųjų „Grand Prix 2019“ deimantinės lygos čempionatas sportininkui – labai svarbus dėl klasifikacinių taškų, nuo kurių priklausys jo reitingas šių metų pasaulio IPC (Tarptautinio parolimpinio komiteto) čempionate.
R. Rokienės įsitikinimu, Barselonos čempionatas sportininkams iš Lietuvos suteikia naujas galimybes ir neįkainuojamą patirtį.
Nepamiršta padėkoti ir merui Audriui Klišoniui už tai, kad jau keletą metų M. Grauslys sulaukia finansinės paramos. Esą tokiu būdu sportininkui sudaromos sąlygos tobulėti bei siekti aukštų rezultatų, garsinti Lietuvą tarptautiniuose čempionatuose.
Naujasis Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narys Gediminas Norvaišas sakė, kad regėjimo negalią turintis plungiškis kasmet remiamas ir klubo „Lions“. Esą tai – perspektyvus, savo pasiekimais ne tik Plungę, bet ir visą Lietuvą garsinantis sportininkas.
Nuo trylikos metų sportuojantis M. Grauslys be šokinėjimo į tolį dar bėga 100 ir 200 metrų sprintą. Barsleonoje vyksiančiame čempionate jis dalyvautų 100 metrų bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse.
Pirmadienį posėdžiavęs komitetas sutiko, kad plungiškis būtų paremtas finansiškai ir galėtų vykti į Ispaniją.

2 komentarai(-ų)

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...