Įtariamasis, galimai pasmaugęs moterį, sulaikytas

Ketvirtadienio naktį, apie 0.40 val., bendruoju pagalbos telefonu 112 paskambinęs vyras tarnybų prašė atvykti į vieną V. Mačernio gatvės daugiabutį – esą žmogui reikalinga pagalba. Nuvykę nurodytu adresu, pareigūnai išvydo visai kitokį vaizdą – rado lovoje gulinčią negyvą 1965 metais gimusią moterį.

Įvykį tiria Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Kaip sakė jo Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė, telefonu 112 paskambinęs vyras pasakė tik tiek, kad reikalinga pagalba. Nei kam, nei kokia, nenurodė.
„Į butą nuvykę pareigūnai jame rado ne tik vyriškį, bet ir moterį. Ši gulėjo lovoje, buvo apklostyta. Nors vyras tikino, kad ji paprasčiausiai miega, pareigūnai nutarė patikrinti. Tada ir paaiškėjo, kad moteris negyva. Tiesa, kūnas dar buvo šiltas, tačiau pulso nebebuvo, o ant kaklo matėsi smaugimo žymės“, – „Žemaičiui“ pasakojo A. Grauslienė.
Tikėdamiesi, kad 54 metų plungiškę dar galima išgelbėti, pareigūnai bandė ją gaivinti – atliko širdies masažą, dirbtinį kvėpavimą. Tai darė, kol atvyko Plungės greitosios medicinos pagalbos brigada.
Tai, kad iškvietimas buvo keistas, patvirtino ir Greitosios medicinos pagalbos direktorė Rasa Mončienė. „Mums pranešta, kad žmogui, kurio amžius nežinomas, yra silpna, jis negaluoja. Nuvykę radome ant grindų gulinčią moterį, kurią pareigūnai bandė gaivinti. Nors plungiškė gyvybės ženklų nerodė, medikai vis tiek dar perėmė gaivinimą ir tai darė apie 20 minučių. Bet pastangos buvo bevaisės. Bandymas pagelbėti efekto nedavė, tad neliko nieko kito, kaip konstatuoti mirtį“, – sakė direktorė.
Anot R. Mončienės, pirminės apžiūros metu medikai ant moters kūno pastebėjo smurto žymių – ant kaklo matėsi poodinės kraujosruvos. „Žymes užfiksavome, tačiau tikrai negalime pasakyti, nuo ko moteris mirė“, – minėjo medikė.
Įtardami, kad moteris mirė nuo vyriškio, kuris iškvietė tarnybas, rankų, Klaipėdos pareigūnai jį sulaikė. 1974 metais gimęs vyras buvo girtas – alkoholio matuoklis rodė 2,53 promilės. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Dėl jo girtumo iškart įvykio aplinkybių išsiaiškinti nepavyko, apklausa atidėta ketvirtadienio popietei.
Ar moteris buvo pasmaugta, ar mirė dėl kitos priežasties, aiškinasi teismo medicinos ekspertai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...