„Pilnatis“ atšventė 20-mečio jubiliejų

Scenoje – „Pilnaties“ kolektyvas

Scenoje – „Pilnaties“ kolektyvas

Praėjusį penktadienį Plungės pagyvenusių žmonių klubas „Pilnatis“ pakvietė į smagų savo veiklos 20-mečio jubiliejų. Jame dalyvavo ne tik gausus būrys klubo narių, bet ir Seimo narys Andriejus Stančikas, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, bičiuliai iš Telšių, Skuodo, Mažeikių, Kretingos ir Milašaičių.

Jau dvejus metus „Pilnačiai“ vadovaujanti Limutė Guobienė susirinkusiesiems priminė klubo, įsteigto 1999 metais, istoriją. „1999-uosius tarptautinės organizacijos buvo paskelbusios Pagyvenusių žmonių metais. Ta intencija ir įkurtas mūsų klubas, kuris puikiai gyvuoja iki pat šiol“, – pasakojo vadovė.
L. Guobienė geru žodžiu minėjo buvusius klubo vadovus: Angelę Valančienę, Aldoną Gaubienę, Petrutę ir Petrą Globius, Laimutę Bernotienę, Eugeniją Kurmienę. Prisimintos ir visą klubo veiklą fiksavusios metraštininkės Teodora Mažrimienė bei Elzytė Gricienė, „Pilnaties“ choro, vokalinio ansamblio ir kapelos įkūrėja Donata Smilgevičienė bei dabar dainininkams vadovaujanti Bronislava Šimkienė.
Patiems aktyviausiems, nuo pradžių klubą lankantiems nariams įteikti padėkos raštai. Juos gavo P. ir P. Globiai, Pranas Gedvilas, E. Kurmienė, Staselė Pečiulienė, T. Mažrimienė, E.  Gricienė, Irena Vasarevičienė, Julija Kiškienė.
Žinoma, tylos minute pagerbti ir iškeliavusieji Anapilin.
Klubas „Pilnatis“ buriasi ne tik arbatai, pokalbiams, dainai, bet ir kitokiai veiklai. Viena iš jų – kelionės. Jų būta tikrai daug  – apkeliauta kone visa Lietuva, pabuvota Vokietijoje, Rumunijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Švedijoje. Praėjusių metų pabaigoje „Pilnaties“ atstovai lankėsi Seime, kur jiems buvo suteikta proga padainuoti.
„Kokią susikursim senatvę, tokią ją ir turėsim. Galim sėdėti namuose, jaustis vieniši ir nereikalingi, bet galim ir kitaip gyventi. Reikia tik noro ir iniciatyvos. Susirinkę į „Pilnatį“ randam viską, ko reikia – sveikatą, ramybę ir tylą, o kartais – linksmybes“, – kalbėjo L. Guobienė.
Tuo, kad „Pilnatis“ tokia aktyvi ir turi daug draugų, pasidžiaugė Seimo narys A. Stančikas. Palinkėjęs sveikatos ir sėkmės, parlamentaras stebėjosi, kad klube, kuriame tiek daug žavių damų, kažko mažoka vyrų. „Kur tie vyrai užkliuvę? Gal klubui trūksta reklamos?“ – juokavo jis.
Klubo narius sveikino ir meras A. Klišonis: „Daugeliui žmonių išėjimas į pensiją – tarsi lūžio taškas. Jie pasijunta nebereikalingi. O jūsų „Pilnatis“ – tarsi pilnatvė, nes čia turite veiklas, turite daug draugų.“
Po sveikinimų į sceną pakviesti kolektyvai. Iš pradžių – „Pilnaties“ dainininkai, o paskui ir bendraminčiai iš kitų miestų bei Milašaičių kaimo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...