Iš antro karto patvirtino ir direktorių, ir pavaduotoją

Administracijos direktoriaus ir pavaduotojo pareigas ir toliau eis Vytautas Dičiūnas (dešinėje) ir Antanas Aužbikavičius

Administracijos direktoriaus ir pavaduotojo pareigas ir toliau eis Vytautas Dičiūnas (dešinėje) ir Antanas Aužbikavičius

Ketvirtadienį į posėdį susirinkusi Rietavo savivaldybės taryba pirmiausiai ėmėsi klausimų, susijusių su Savivaldybės administracijos vadovų skyrimu. Šįkart misija patvirtinti administracijos direktorių ir jo pavaduotoją įvykdyta. Priminsime, jog tai padaryti bandyta ir per posėdį, vykusį balandžio pabaigoje, tačiau Tarybos mažumai atsisakius balsuoti administracija liko be vadovų. Šįsyk tai padaryta be jokių intrigų. Ir direktoriumi, ir pavaduotoju paskirti tie patys asmenys – Vytautas Dičiūnas ir Antanas Aužbikavičius.

Prieš siūlydamas jiems šias pareigas meras Antanas Černeckis kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą. Iš ten gautos pažymos kandidatams neužkirto kelio būti paskirtiems.
Nors A. Černeckis iki posėdžio neatskleidė, kam siūlys užimti Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, visiems buvo aišku, kad direktoriaus kėdėje liks tas pats V.  Dičiūnas. Taip ir buvo – atėjus laikui siūlyti kandidatūrą, meras įvardijo būtent šį asmenį.
„Daugiametė patirtis, daug metų bendro darbo. Tad esame susiderinę, žinom vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, gerai dirbom iki šiol, taip pat dirbsim ir toliau. Vytautas – ramus, bet kurioje situacijoje pusiausvyros neprarandantis žmogus, tad dirbti su juo nėra sudėtinga“, – kandidatą apibūdino A. Černeckis.
Žodį tarė ir pats V. Dičiūnas. Pasak jo, direktorius – vykdomoji valdžia ir daro būtent tai, ką nusprendžia Taryba. „Jau šešiolika metų dirbu šį darbą. Kaip man sekasi, mato kiekvienas. Ačiū merui už pasitikėjimą. Dirbsiu toliau, o laisvės savo darbe turiu tik tiek, kiek jūs suteikiat“, – kalbėjo V. Dičiūnas.
Tarybos nariai dėl V. Dičiūno kandidatūros balsavo slaptai. Suskaičiavus biuletenius, paaiškėjo, kad iš 15 posėdyje dalyvavusių Tarybos narių V. Dičiūną palaiko 14, vienas susilaikė. Taigi naujas-senas direktorius paskirtas į pareigas. Kartu nustatytas ir jo darbo užmokestis, kurį sudarys pareiginė alga (koeficientas – 15) ir priedas už Lietuvos valstybei ištarnautus metus. Koeficientą padauginus iš pareiginės algos bazinio dydžio (o jis dabar – 173 eurai), išeitų, kad direktoriaus atlyginimas bus 2 595 eurai („popieriuje“). Prie jo dar – priedas už stažą.
Tokiu pat būdu – slaptai balsuojant – patvirtintas ir direktoriaus pavaduotojas. Šiose pareigose liko A. Aužbikavičius. Teikdamas jo kandidatūrą, A.  Černeckis kalbėjo: „Didelė patirtis, suvokimas, mokėjimas bendrauti, projektinių darbų išmanymas.“ Už A. Aužbikavičių pasisakė 13 Tarybos narių, vienas susilaikė, vienas buvo prieš.
Pavaduotojui taip pat nustatytas darbo užmokestis – pareiginė alga (koeficientas – 13) ir priedas už Lietuvos valstybei ištarnautus metus. Taigi atlyginimas, neatskaičius mokesčių,  – 2  249 eurai. Prie jo dar skaičiuojamas minėtasis priedas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...