Atidaryta dar viena vaikams skirta lavinamoji erdvė

Perkirpdami simbolinę juostelę naująją aikštelę atidarė (iš kairės): G. Gricienė, J. Gaučytė, A. Gedmontienė, A. Brazdeikienė, A. Klišonis ir G. Domarkas

Perkirpdami simbolinę juostelę naująją aikštelę atidarė (iš kairės): G. Gricienė, J. Gaučytė, A. Gedmontienė, A. Brazdeikienė, A. Klišonis ir G. Domarkas

Nuo šiol mažieji plungiškiai galės džiaugtis dar viena jiems skirta erdve – Plungės A. Jucio gatvės pradžioje esančiame skverelyje įkurdintoje „Supermiesto“ aikštelėje neseniai atsiradusia žaidimų aikštele, kuri padengta specialia saugia gumine danga. Dar vienas vaikams pritaikytas ryškiaspalvis kampelis visuomenei pristatytas bei oficialiai atidarytas saulėtą gegužės 21-osios popietę. Anot Plungės miesto seniūno Gintaro Domarko, naujoji žaidimų aikštelė įrengta seniūnijos iniciatyva.

Dar prieš atidarymą G. Domarkas „Žemaičiui“ pasakojo, kad naujoji vaikų lavinamoji erdvė atsirado Plungės miesto vietos veiklos grupės rengto projekto „Žaidimų aikštelės guminės dangos liejimo darbai“ dėka. Tiesa, projektas nebūtų įgyvendintas, jei jam būtų nepritarę seniūnaičiai.
Pasisakydami už aikštelės įrengimą jie išreiškė viltį, kad ji ne tik praturtins „Supermiesto“ aikštelės teritoriją, bet ir paskatins vaikus ir paauglius daugiau judėti, lavins jų mąstymą, mat įrengta guminė danga yra su lavinamosiomis aplikacijomis. Dar seniūnas prasitarė, kad ateityje šioje teritorijoje atsiras ir  įvairių įrengimų – galbūt supynės ar čiuožykla.

Naujoji vaikams skirta erdvė padengta saugia gumine danga

Naujoji vaikams skirta erdvė padengta saugia gumine danga

Seniūnas įsitikinęs, kad erdvei, kurioje įkurdinami tokie įrengimai, labai svarbi saugi danga. Būtent tokia ir yra padengta naujoji žaidimų aikštelė. Danga pagaminta iš gumos mulčo, kuris pasižymi puikiomis amortizacinėmis savybėmis, o tai garantuoja minkštą kritimą. Taip išvengiama pavojaus rimčiau susižeisti, todėl vaikai bus saugūs, o jų tėveliai – ramūs.
Dar patrauklesne „Supermiesto“ aikštele pasidžiaugė ir Plungės miesto seniūnijos specialistė Gražina Gricienė, kuri bene daugiausiai prisidėjo prie minėto projekto parengimo. Žinoma, talkino ir seniūnas. Specialistė sakė jau girdėjusi teigiamų atsiliepimų apie naująją erdvę. Tėveliai esą džiaugiasi, kad ji – saugi ir labai spalvinga.

Specialistė negailėjo gražių žodžių ir Plungės miesto seniūnaičiams, kurie esą aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir priima sprendimus, prisidedančius prie mūsų miesto gerovės, gyventojų laisvalaikio paįvairinimo. Žinoma, nuošaly neliko ir seniūnija. Jos rūpesčiu nutiestas takelis žaidimų aikštelės link.
Žaidimų aikštelės atidaryme dalyvavo ir seniūnaitės Jurgita Gaučytė, Adelė Gedmontienė ir Aida Brazdeikienė. Joms buvo svarbu, ar aikštelė yra apsaugota nuo  piktadarių, kuriems vieni juokai sugadinti tai, kas džiugina vaikus ir tėvelius  bei kainuoja didelius pinigus. Bet Plungės rajono meras Audrius Klišonis patikino, kad visą aikštelę stebi vaizdo kameros, tad eibių čia pridarę piktadariai greitai išaiškinami.
Meras taip pat pasakojo apie ateities planus dar labiau sutvarkyti aikštelę. Artimiausiuose planuose – įrengti medinę terasą toje vietoje, kur dabar – lauko instrumentai. Šalia jų turėtų atsirasti ir suoliukų.
Ateityje žadama įrengti ir automobiliams statyti skirtą vietą, kad vaikus į aikštelę atvežę tėveliai neužimtų šalia gyvenančių plungiškių automobilių aikštelių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...