Dingusio vyro ieškota Plungės jūroje

Dingusio vyro ieškota ir Plungės jūroje

Dingusio vyro ieškota ir Plungės jūroje

Ieškomas N. Narmontas

Ieškomas N. Narmontas

Nuo gegužės 12-osios ieškomas 1983 m. gimęs plungiškis Norbertas Narmontas. Vyro ieško ne tik jo pasigedę artimieji, bet ir policija. O penktadienį, pastarosios prašymu, prie paieškų prisidėjo ir ugniagesiai gelbėtojai. Jie išmaišė kone visą vadinamąją Plungės jūrą, bet jų darbas buvo bevaisis. Spėlionės, kad maždaug prieš dvi savaites pradingęs plungiškis galėjo nuskęsti, nepasitvirtino. Vakarykščiais duomenimis, jaunas vyras dar neatsirado.

36-erių N. Narmonto pasigesta gegužės 12-ąją. Tądien jis išėjo iš savo namų, esančių Laisvės alėjoje, Plungėje, ir iki šiol negrįžo.
Plungiškis yra maždaug 175 cm ūgio, atletiško kūno sudėjimo, mėlynų akių, turi barzdą bei ūsus, yra trumpai kirptais plaukais. Minėtą dieną jis galėjo vilkėti raudonos spalvos džemperį, pilkas sportines kelnes ir avėti mėlynos spalvos sportinius batus.
Jauno vyro ieško ne tik teisėsauga, bet savo jėgomis – ir jo artimieji bei draugai. Jo nuotraukos viešinamos internete, socialiniuose tinkluose, klijuojamos skelbimų lentose.
Penktadienį policijos pareigūnai į pagalbą pasikvietė ir ugniagesius gelbėtojus. Kol šie maišė Plungės jūros vandenis, krante laukė policijos pareigūnai bei medikai. Bet gelbėtojų paieškos rezultatų nedavė. Spėlionės, kad prieš maždaug dvi savaites dingęs vyriškis nuskendo, nepasitvirtino.
Tą patį vakar „Žemaičiui“ sakė ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Jūratė Albrektienė. Pasak jos, N. Narmonto ieškoma iki šiol.
Pirmadienio rytą „Žemaičiui“ pavyko susisiekti ir su dingusiojo seserimi. Moteris apgailestavo, kad brolis dar neatsirado.
Ką nors mačiusieji ar girdėjusieji, raginami paskambinti bendruoju pagalbos numeriu 112. Turintys informacijos apie asmens buvimo vietą taip pat gali susisiekti su tyrėja Loreta Armaliene tel. 8700 64620, el. p. loreta.armaliene@policija.lt. Svarbi bet kokia informacija.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...