Ir naujos pareigos, ir aukštesnis laipsnis

Nuo pirmadienio Plungės rajono policijos komisariatui vadovauja Gintautas Pocevičius

Nuo pirmadienio Plungės rajono policijos komisariatui vadovauja Gintautas Pocevičius

Nuo pirmadienio, birželio 3-iosios, Plungės rajono policijos komisariatas turi naują viršininką – juo paskirtas Vidaus reikalų ministerijos skelbtą konkursą laimėjęs 44 metų Gintautas Pocevičius, iki šiol vadovavęs Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriui. Klaipėdos AVPK viršininkas Alfonsas Motuzas naująjį vadą pristatė kolektyvui ir visuomenei. G. Pocevičius kartu su naujomis pareigomis gavo ir aukštesnį – vyresniojo komisaro – laipsnį.

Priminsime, kad ministerijos vykdytoje kandidatų į Plungės rajono policijos komisariato viršininko pareigas atrankoje dalyvavo net septyni pretendentai. Komisijos sprendimu, tinkamiausiu pripažintas G.  Pocevičius, kurio darbo stažas policijoje – 24-eri metai.
G. Pocevičius darbą vidaus reikalų sistemoje pradėjo nuo tarnybos Skuodo rajono policijos komisariate. Nuo 2010 metų tarnavo Palangos policijoje, buvo Reagavimo skyriaus viršininkas, o nuo 2018-ųjų spalio 2-osios vadovavo Prevencijos skyriui Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos tarnyboje.
Klaipėdos AVPK viršininkas A. Motuzas, pristatydamas G.  Pocevičių, kalbėjo: „Gintą pažįstu nuo savo kadencijos pradžios. Tai sąžiningas, doras, atsakingas, ramus, savo emocijas valdantis pareigūnas. Be to, jis – ne autokratas, priimdamas sprendimus, visada klausia kolektyvo nuomonės. Taigi Plungė gauna gerą vadovą, tikrą lyderį.“
Anot A. Motuzo, liaudies išmintis sako, kad vienas lauke  – ne karys, tad vadas be kolektyvo nelabai ką galėtų padaryti. „Kaip jam seksis, priklausys nuo jūsų, – kreipdamasis į Plungės pareigūnus, sakė Klaipėdos AVPK viršininkas.  – Plungės rajono policijos komisariatas nuo seno turi gilias veiklos tradicijas, tvirtą stuburą ir nuomonę, kuri net ir sunkiausiais laikais padėdavo atsilaikyti. Linkiu, kad visi kartu vykdytumėte patikėtą misiją ir nenuleistumėt kartelės.“
Naująjį komisariato viršininką sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, linkėjęs kolektyvui ir vadovui kuo greičiau susivienyti ir surasti bendrą kalbą, bei Plungės Šv. Jono

Alfonsas Motuzas (dešinėje) Gintautui Pocevičiui prisegė aukštesnes pareigas žymintį ženklą

Alfonsas Motuzas (dešinėje) Gintautui Pocevičiui prisegė aukštesnes pareigas žymintį ženklą

Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis. „Į jus žiūrės, į jus lygiuosis, tad labai svarbu, kad visiems vienodai būtumėte teisingas ir tėviškai geras. Policija – tokia struktūra, kurios visuomenė neprivalo mylėti, tačiau turi gerbti“, – kalbėjo dvasininkas.
Sveikinančiųjų buvo ir daugiau: Klaipėdos apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Bronislovas Razma, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Plungės poskyrio viršininkas Marius Pečiulis, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, kitų Klaipėdos AVPK priklausančių komisariatų vadovai ir kiti. Kolektyvo vardu G. Pocevičių pasveikino Veiklos skyriaus viršininkė Loreta Tamaliūnaitė.
Pats G. Pocevičius sakė savo pavaldinius visada skatinęs tobulėti, siekti karjeros. Ir pats tai nuolat daręs. „Po 24-erių tarnybos metų atverčiu naują karjeros lapą. Šios pareigos – tai man parodytas pasitikėjimas, veiklos įvertinimas. Tai, kad vieni kitų nepažįstame, man nekelia jokios baimės, atvirkščiai – pokyčiai įkvepia. Tikiuosi jūsų palaikymo ir pasitikėjimo, o man keliami uždaviniai – tai ir jūsų uždaviniai. Neskirsiu laiko save pristatyti. Manau, kad mane geriausiai pristatys laikas – ateitis parodys ir mano darbus, ir klaidas“, – kalbėjo naujasis komisariato vadovas.
Prie savo kalbos jis dar pridėjo, kad trokšta vieno – kuo greičiau pradėti dirbti Plungės labui. Tiesa, iš jaudulio Plungę sumaišė su Palanga, bet tai atleistina, nes pareigūnas gyvena Palangoje ir ne vienerius metus ten dirbo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...