Vienas nulėkė į griovį, kitas rėžėsi į stotelę

„VW Sharan“ gerokai apgadino autobusų stotelę

„VW Sharan“ gerokai apgadino autobusų stotelę

Pirmadienį ir antradienį policijos, Greitosios medicinos pagalbos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai skubėjo į du eismo įvykius. Vienas iš jų įvyko kelyje Šiauliai–Palanga, kitas  – Plungė–Skuodas. Per abi avarijas nukentėjo vairuotojai.

Birželio 3-iosios vakarą, apie 21.40 val., bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad kelyje Šiauliai–Palanga, Babrungo seniūnijos Nugarių kaimo teritorijoje, įvyko avarija, yra prispaustas žmogus. Į įvykio vietą savo pajėgas išsiuntusi Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba rado į griovį nulėkusį automobilį „Nissan Almera“.
Transporto priemonėje buvo prispaustas sąmonės netekęs vairuotojas. Ugniagesiai, panaudoję hidraulinę įrangą, atidarė dureles, iškėlė vyrą ir perdavė medikams.
Pasak Greitosios medicinos pagalbos darbuotojų, automobilyje rastas gana jauno amžiaus vyras buvo be sąmonės. Jis komos būklės išgabentas į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. Medikų teigimu, akivaizdžių sužalojimų ant nukentėjusiojo kūno nesimatė. Gali būti, kad vairuojant jam sutriko sveikata, todėl ir nuvažiavo nuo kelio.
Kita nelaimė įvyko birželio 4-ąją, apie 12.30 val., kelyje Plungė–Skuodas, ties Babrungo seniūnijos Didvyčių kaimu. Pranešta, kad automobilis „VW Sharan“ rėžėsi į autobusų stotelę ir apvirto.
Į avarijos vietą atvažiavę ugniagesiai gelbėtojai atvertė apsivertusį automobilį. Vairuotojas  – 70 metų amžiaus žmogus  – prispaustas nebuvo, jis pats išlipo iš transporto priemonės.
Į Didvyčius atvažiavę medikai vyriškį rado sėdintį ant suoliuko. Žmogus tikino, kad buvo netekęs sąmonės. Ją atgavo tik tuomet, kai mašina buvo atversta. Pasak Greitosios darbuotojų, vyriškis buvo sužalotas – patyrė krūtinės traumą, dėl kurios buvo išgabentas į Plungės ligoninės priėmimo skyrių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...