Siaubas kelyje: keturi sužaloti, du žuvę

Susidūrus dviem automobiliams, sužaloti 6 žmonės, du iš jų mirė

Susidūrus dviem automobiliams, sužaloti 6 žmonės, du iš jų mirė

Šeštadienio vakarą, apie 19 valandą, kelyje Šiauliai–Palanga, Grumblių kaimo teritorijoje, įvyko kraupi avarija – susidūrė du lengvieji automobiliai. Greitoji medicinos pagalba iš įvykio vietos į Plungės ir Telšių ligonines išgabeno net šešis žmonės. Du iš jų dėl patirtų sužalojimų mirė. Abu – Paukštakių seniūnijos gyventojai.

Į įvykio vietą skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir keturi Greitosios medicinos pagalbos automobiliai bei dvi Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandos.
Nustatyta, kad avarija įvyko dėl automobilį „Rover 200“ vairavusio 1970 metais gimusio Paukštakių seniūnijos Paežerės kaimo gyventojo kaltės. Iš Grumblių kaimo Ežero gatvės išvažiuodamas į pagrindinį Šiaulių–Palangos kelią, jis nepraleido nuo Palangos Šiaulių link važiavusio „Audi A4“, prie kurio vairo sėdėjo 1962 metais gimęs šiauliškis. Mašinos rėžėsi viena į kitą ir nulėkė į griovį.
Į avariją pakliuvo septyni žmonės: roveriu važiavo keturi vyrai ir mergina, kitu automobiliu – sutuoktinių pora iš Šiaulių. „Rover“ vairuotojas, kaip minėjome, – Paežerės kaimo gyventojas, kiti trys vyrai – grumbliškiai. 1998 metais gimusi mergina – ne vietos gyventoja.
Kaip sakė Plungės rajono greitosios medicinos pagalbos direktorė Rasa Mončienė, šio kraupaus eismo įvykio metu nukentėjo šeši žmonės. Ypač sunkiai sužaloti buvo du – 1970 metais gimęs „Rover“ vairuotojas (jis išgabentas į Plungės ligoninę) ir to paties automobilio keleivis – 1969 metais gimęs vyras. Jam Telšių ligoninėje be daugybinių sužalojimų nustatytas ir 1,42 promilės girtumas. Į ligoninę paguldytas ir 1971 metais gimęs keleivis, jam nustatytas šlaunikaulio lūžis ir 1,64 promilės girtumas.
Kiti trys nukentėjusieji – roveryje važiavęs 27-erių vyras ir 20-metė mergina bei „Audi A4“ 61-erių metų keleivė po medikų apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai.
Pasak ugniagesių gelbėtojų viršininko Mykolo Pronckaus, kadangi „Rover 200“ nuo smūgio vertėsi, automobilio gale sėdėję keleiviai patys išsivaduoti negalėjo. Jiems išlaisvinti prireikė pagalbos. Tarnybos specialistai, panaudoję specialią įrangą, transporto priemonę supjaustė.
Dar tą patį vakarą po eismo įvykio, apie 22 val., iš Plungės ligoninės gautas pranešimas, kad „Rover“ vairuotojas mirė. Pirmadienio rytą gautas dar vienas analogiškas pranešimas – Telšių ligoninės medikai informavo, kad neišgyveno ir sunkiai sužalotas 1969 metais gimęs to paties automobilio keleivis.
Pirminiais duomenimis, ir „Rover 200“, ir „Audi A4“ vairuotojai buvo blaivūs. Įtariama, kad roverio vairuotojas nesegėjo saugos diržo.
Paukštakių seniūnas Aurimas Vasiliauskas patvirtino, kad visi važiavusieji „Rover“ markės automobiliu (išskyrus merginą) – jo vadovaujamos seniūnijos gyventojai. „Kur ir ko jie važiavo ir kodėl išniro priešais pagrindiniu keliu važiavusį automobilį, pasakyti sunku. Nors vairuotojas buvo blaivus, matyt, neįvertino situacijos. Visi šie vyrai – ne kokie chuliganai, bet stikliuko, kiek žinau, nevengiantys“, – pasakojo seniūnas.
Žuvusysis vairuotojas, pasak seniūno, kartu su mama gyveno Paežerės kaime. Kadangi vyras slaugė pasiligojusią savo motiną, dabar gali kilti problemų dėl to, kas toliau ja rūpinsis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...