Savaitgalį – eismo įvykių virtinė

Penktadienį ir šeštadienį policijos pareigūnai ne kartą skubėjo į eismo įvykius. Dviejų iš jų metu įvairių sužalojimų patyrė šeši žmonės, tarp jų – ir dviejų mėnesių kūdikis. Nelaimės, per kurias nukentėjo vairuotojai ir keleiviai, įvyko keliuose Rietavas–Lioliai– Mažieji Mostaičiai ir Plungė–Plateliai.

Pirmoji įskaitinė avarija užfiksuota birželio 14-ąją, apie 17.10 val., kelyje Rietavas–Lioliai–Mažieji Mostaičiai, Kulių seniūnijos Mižuikių kaimo teritorijoje. Ją sukėlė visiškai girtas prie vairo sėdęs 1992 metais gimęs vyras – jo kraujyje rasta 3,26 promilės alkoholio.
Minėtasis vairuotojas, važiuodamas per Mižuikius, nesuvaldė automobilio „Volvo xc 60“, nuvažiavo nuo kelio į griovį bei apsivertė. Beje, jis važiavo ne vienas, o kartu su dviem 1947 ir 1969 metais gimusiomis moterimis. Pirmajai diagnozuotas stipinkaulio lūžis. Vairuotojas ir antroji keleivė nukentėjo nestipriai.
Antrąjį eismo įvykį taip pat sukėlė neblaivus vairuotojas – 1964 metais gimęs vyras, kuriam nustatytas 1,94 promilės girtumas. Nelaimė įvyko birželio 15-osios naktį, apie 0.30 val., kelyje Liepgiriai–Šateikiai–Gintališkė. Automobilio „Volvo V70“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, ypač – į vietovės reljefą, į kelio ir transporto priemonės būklę, todėl nulėkė į griovį. Vyriškis sulaikytas.
Už kelių valandų policijai teko skubėti į dar vieną įvykį – šeštadienį, paryčiais, Plungėje, A. Jucio gatvėje, įvyko avarija, pažadinusi ir prie langų pakėlusi kone visus aplinkinių namų gyventojus. Mat A. Jucio gatve lėkęs automobilis rėžėsi į sustatytuosius palei namą. Nors smūgio būta stipraus, vairuotojas sugebėjo pasprukti iš avarijos vietos.
Eismo įvykį sukėlęs Rietavo savivaldybės gyventojas surastas tą pačią dieną. Jis buvo neblaivus, tačiau tvirtino gėręs tik po įvykio. Nepaisant to, užsidirbo protokolą (už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos ir alkoholio vartojimą po avarijos) ir, žinoma, solidžią nuobaudą. Vyriškis apgadino ne tik vairuotąjį automobilį (kurio savininkas – ne jis), bet ir dar tris nakčiai prie namo A. Jucio gatvėje paliktas transporto priemones.
Skaudžiausia nelaimė įvyko birželio 15-ąją, apie 11.45 val., kelyje Plungė–Plateliai, Babrungo seniūnijos Pauošnių kaimo teritorijoje. Pirminiais duomenimis, automobilio „Suzuki“ vairuotoja (gimusi 1946 metais), iš pagrindinio kelio sukdama į kairę, nepraleido tuo pačiu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Passat“, kurį vairavo blaivi moteris, ir su juo susidūrė. Nuo smūgio pasatas dar trenkėsi į netoliese stovėjusį automobilį „Toyota Rav 4“, nuvažiavo nuo kelio, o tada dar – į pakelės atitvarus.
Eismo įvykio metu nukentėjo „Suzuki“ vairuotoja. Pagyvenusiai moteriai nustatytas raktikaulio, dauginiai šonkaulių, blauzdikaulio, stuburo slankstelio lūžiai, plaučių kontuzija, dilbio ir plaštakos sumušimai. Paimtas kraujo mėginys blaivumui nustatyti. Ji gydoma Plungės ligoninės Reanimacijos skyriuje.
Avarijos metu nukentėjo ne tik minėtoji vairuotoja, bet ir automobilio „VW Passat“ keleivės – 2000 metais gimusi jauna moteris ir jos dviejų mėnesių dukrytė. Abi jos išvežtos gydyti į Klaipėdą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...