Atsisveikino su mokyklą baigiančiais sportininkais

Bendra sportininkų, jų trenerių ir kitų iškilmių dalyvių nuotrauka

Bendra sportininkų, jų trenerių ir kitų iškilmių dalyvių nuotrauka

Įpusėjęs birželis moksleiviams primena apie artėjančias atostogas bei tai, jog visai vasarai teks užverti mokyklų duris. Abiturientai į savo mokyklinį suolą jau ir nesugrįš. Kaip ir Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) vyriausieji auklėtiniai, kurie į ilgus metus lankytą įstaigą užsuks nebent kaip svečiai. Neseniai jiems įteikti baigimo pažymėjimai. Iškilmės surengtos Mykolo Oginskio rūmuose, Plungėje.

Šiais metais SRC baigė 24 įvairių sporto šakų sportininkai. Jie ne vienerius metus sąžiningai lankė centre vykusias treniruotes, kantriai klausė su jais dirbusių trenerių patarimų, kad galėtų sėkmingai žengti sportiniu keliu, taip garsindami Plungės vardą visoje Lietuvoje.
Anot jaunuosius sportininkus sveikinusio Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio, šie pažymėjimai yra vieni pirmųjų svarbių jų gyvenimo dokumentų, o galbūt ir bilietas į sėkmingą sportinę karjerą. Rajono vadovas akcentavo, kad į šį dokumentą įdėta ne tik žinių, bet ir neišmatuojamai daug fizinių bei dvasinių pastangų ir, žinoma, ryžto.
Didžiuodamasis plungiškiais sportininkais A. Klišonis vylėsi, kad, išvykę studijuoti į kitus miestus ar net užsienio šalis, jie neužmirš ir gimtojo krašto –
vietos, kur jie subrendo kaip asmenybės, kur žengti pirmieji jų, kaip sportininkų, žingsniai, pažymėti varžybų, jose patirtų nusivylimų bei iškovotų pergalių. Atskirai meras dėkojo sportininkų treneriams.
Jaunąją sportininkų bendruomenę, kurioje – ir krepšininkai, ir irkluotojai, dziudo kovotojai ir kiti, pasveikino ir SRC direktorius Alvydas Viršilas. Pasak jo, sunkiu darbu ir prakaitu uždirbti pažymėjimai gyvenime tikrai pravers. Vadovas padėkojo ir treneriams, kurie negailėdami savo jėgų bei laiko dirbo su jaunaisiais sporto entuziastais.
Skambant pakiliai muzikai (kaip per reikšmingas varžybas) pažymėjimai įteikti baidarių ir kanojų irklavimo trenerio Arvydo Vaitkaus, dziudo trenerių Antano Kastecko ir Edvardo Žiliaus, orientavimosi sporto trenerių Jolitos Domarkienės ir Danutės Zaleckienės, buriavimo trenerio Jono Petronio, tinklinio trenerio Aloyzo Damulio bei sunkiosios atletikos trenerio Evaldo Zaniausko auklėtiniams.
Apie baigtas sportines programas bylojantys dokumentai iškeliavo ir į krepšinio trenerių Editos Lapienės ir Virgilijaus Lapio ugdytų krepšininkų rankas. Dėkodami krepšininkams už jų pasiekimus varžybose, nepamiršo išskirti sunkią traumą patyrusios krepšinio žaidėjos Agnesės Garčinskaitės. Ištikus bėdai, nuo jaunosios sportininkės nusigręžė Lietuvos sporto šakų federacija, tačiau abejinga neliko SRC bendruomenė, simboliškai parėmusi plungiškę.

 

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...