Apžiūrėjo dabar, apdovanos per Mykolines

Komisija pasidžiaugė gražiausiais žiedais ir žaliaisiais augalais klestinčiomis namų aplinkomis

Komisija pasidžiaugė gražiausiais žiedais ir žaliaisiais augalais klestinčiomis namų aplinkomis

Kaip kasmet, taip ir šią vasarą Rietavo savivaldybė rengia gražiausiai tvarkomų sklypų konkursą. Atrankos vyksta ne tik pačiame Rietave, bet ir Rietavo kaimiškojoje, Tverų, Medingėnų bei Daugėdų seniūnijose. Rietaviškių sodybos jau apžiūrėtos, kas kaip tvarkosi, įvertino komisija, kuriai vadovavo Rietavo miesto seniūnas Petras Lengvenis.

Be seniūno, į komisijos sudėtį buvo įtraukta ir daugiau asmenų: Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus vyr. fondų saugotoja Otilija Gricienė, seniūnijos aplinkos tvarkytoja Elvyra Barsteigienė, Architektūros skyriaus vyr. specialistas Linas Jurgaitis, Rietavo kultūros centro kolektyvo „Trepsis“ vadovė Rima Pleškienė.
Komisija dairėsi ne tik į gražiai tvarkomas sodybas, bet ir daugiabučių namų kiemus, įstaigų ir įmonių teritorijas. Per keletą valandų apvažiuotas visas miestas. Pasidžiaugta, kad gražiai tvarkomų sodybų kasmet vis daugėja, kad vis daugiau kiemų rūpestingai prižiūrimi, akį traukia klestinčiomis gėlėmis, įspūdingai vešinčiais žaliaisiais augalais. Pastebėta, kad gražiai tvarkosi ne tik vyresnieji rietaviškiai, bet ir jaunos šeimos. Tiesa, jų kiemai – modernesni, juose mažiau augmenijos.

Gražiai tvarkomų sodybų Rietave tikrai netrūksta, be to, jų nuolat daugėja

Gražiai tvarkomų sodybų Rietave tikrai netrūksta, be to, jų nuolat daugėja

Atrenkant sodybas atsižvelgta ne tik į komisijos narių nuomonę, bet ir į apžiūros-konkurso „Gražiausiai Rietavo savivaldybėje tvarkomi sklypai“ reikalavimus. Pripažinta, kad iš tokios gausos išpuoselėtų sodybų atrinkti penkias pačias pačiausias gana sudėtinga, bet sprendimas galiausiai priimtas.
Į tvarkingiausių ir savo aplinkoje išskirtinį grožį puoselėjančių šeimininkų sąrašą komisija įtraukė Naujojoje gatvėje gyvenančius Sandrą ir Raimondą Vainius, Laukuvos gatvėje gyvenančius Jadvygą ir Vytautą Končius, Kulių gatvės gyventojus Zitą Baitienę ir Vytautą Petrikauską, Liudą ir Arvydą Gedmintus iš Vingio gatvės ir Renatą Macenienę iš Vatušių gatvės. Kvėdarnos gatvėje gyvenančių Alvinos Anicetos ir Vytauto Dirmontų namų aplinka pripažinta gražiausiai tvarkoma senjorų sodyba.
Kaip minėjome, dėmesio sulaukė ir daugiabučių namų kiemai. Nuspręsta, kad labiausiai savo aplinką puoselėja Plungės g. 16-ojo namo gyventojai. Na, o tarp įstaigų tvarkingiausia – Lauryno Ivinskio gimnazija.
Visas Rietavo miesto, Rietavo kaimiškosios, Tverų, Medingėnų ir Daugėdų seniūnijų komisijų atrinktas sodybas netrukus aplankys dar viena komisija, sudaryta Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Dičiūno. Ši spręs, kurios sodybos ir teritorijos vertos gražiausiai tvarkomųjų titulo. Na, o grožio puoselėtojų apdovanojimas, kaip ir kasmet, numatytas per Mykolines, rugsėjo pabaigoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...