Į seniūnijas tuoj atkeliaus dešimt naujų škodų

Artimiausiu metu visas dešimt rajono seniūnijų pasieks naujutėlaičiai „Škoda Kodiaq“ automobiliai, kuriuos Savivaldybės administracija penkerius metus nuomosis iš UAB „BMS Technologija“. Taigi seniūnai turės puikius visureigius ir turbūt jau nebesiskųs, kad važinėja nuolat gendančiais ir didelių investicijų remontui reikalaujančiais senais kledarais.

Ir pernai, ir anksčiau kaimų seniūnai nuolat guosdavosi dėl atgyvenusių transporto priemonių, tad jų ir tuometinio Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Bagužio iniciatyva buvo parengtas Savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl naujų mašinų įsigijimo. Kadangi Savivaldybės kišenei per brangu nupirkti tiek naujų transporto priemonių, nutarta nuomotis. Tam pritarė ir Savivaldybės taryba, 2019-ųjų biudžete šiam reikalui iš viso numačiusi 40 tūkstančių eurų (kadangi metai jau įpusėję, tikėtina, kad šiemet 40-ies tūkstančių nereikės, o kitus ketverius su puse metų  – taip).
Tarybai pritarus, Savivaldybės administracija paskelbė konkursą. Gavo penkių tiekėjų pasiūlymus, tačiau visus juos dėl per didelės kainos teko atmesti, o viešąjį pirkimą skelbti iš naujo. Antrąsyk gauti šeši pasiūlymai, birželio 12-ąją atrinktas laimėtojas – mažiausią dešimties automobilių nuomos penkeriems metams kainą pasiūliusi jau minėtoji bendrovė „BMS Technologija“.
Birželio 25-ąją Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas su laimėtoju pasirašė sutartį, pagal kurią dešimt automobilių bus nuomojama penkerius metus.
Pasak M. Kauno, artimiausiu metu transporto priemonės bus atgabentos į Plungę. Planuojama graži ceremonija – visus naujuosius visureigius ketinama surikiuoti aikštelėje prie bažnyčios ir pašventinti, o paskui perduoti juos seniūnams.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...