Nusitaikė į vicemero postą

Jei politiniai vėjai bus palankūs, R. Adomaitis kitą savaitę bus paskirtas Telšių vicemeru

Jei politiniai vėjai bus palankūs, R. Adomaitis kitą savaitę bus paskirtas Telšių vicemeru

Telšių rajono spauda rašo, kad šį mėnesį po ilgai užtrukusių politinių kolizijų Telšių rajono savivaldybė greičiausia išsirinks vicemerą. Į šį postą siūlomas šio rajono Tarybos narys, Telšių regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) direktorius Rimantas Adomaitis.

Jis pats, paklaustas, ar tai tiesa, iš pradžių „Žemaičiui“ sakė nieko apie tai nežinantis, bet tuoj pasitaisė, kad žinantis tik tiek, jog Darbo partija, kurios narys jis yra, ketinanti teikti jo kandidatūrą. Esą prieš tai šis teikimas buvo suderintas su juo pačiu, o ar Taryba pritars, kol kas neaišku. Balsuojama bus kitą savaitę – Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdis numatytas liepos 18 dieną.
O kaip atsitiko, kad Telšių meras Kęstutis Gusarovas iki šiol neturi pavaduotojo? Pasirodo, į valdančiąją daugumą susibūrusios partijos niekaip negalėjo sutarti, ką skirti į šias pareigas. Per paskutinįjį Tarybos posėdį jos buvo pasiūlytos Darbo partijos nariui Petrui Kuizinui (buvusiam merui), tačiau jis atsisakė. Kalbama, kad jau tada buvo sutarta į šį postą deleguoti R. Adomaitį, tik meras kažkodėl pasiūlė balsuoti už kitą (galbūt jam labiau patinkančią) kandidatūrą.
Neaišku, ar iki šiol niekaip susitarti negalintys Telšių politikai palaikys R. Adomaitį. Jis pats, paklaustas, kodėl nusprendė TRATC-o vadovo kėdę išmainyti į politinio pasitikėjimo pareigybę, kuri geriausiu atveju garantuota nepilniems 4-eriems metams, kalbėjo, kad ir dabartinėse pareigose nejaučia stabilumo.
„Įmonės valdyba bet kurią akimirką gali nuspręsti atleisti mane, tad tuo atžvilgiu nematau didelio skirtumo“,  – kalbėjo jis ir pridūrė, esą kol neįvyko Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdis, daugiau nieko nekomentuosiąs.
Kadangi pats R. Adomaitis neaiškina tokio savo apsisprendimo motyvų, Plungėje sklando įvairios spėlionės ir gandai. Viena iš versijų – kad TRATC-o direktorius iš pareigų traukiasi dėl šiuo metu atliekamo įmonės audito, kurio rezultatai gali būti jam nepalankūs. Ar tai tiesa, sužinosime jau netrukus – auditas turėtų būti baigtas iki rugsėjo.
R. Adomaitis TRATC-ui vadovauja nuo 2011 metų rugpjūčio. Įmonės įstatai numato, kad vadovą renka ir atšaukia valdyba. Tiesa, jau kelis mėnesius įmonė dirba be jos (po pastarųjų savivaldos rinkimų ankstesni valdybos nariai neteko savo įgaliojimų), tad net ir paskirtas Telšių vicemeru R. Adomaitis taip greitai negalės palikti savo senųjų pareigų.
Numatyta, kad liepos 31-ąją susirinkę TRATC-o akcininkai imsis naujos valdybos sudarymo, o šiai savo ruožtu iškart gali tekti spręsti klausimą dėl įmonės vadovo atleidimo.

Vienas komentaras

  • Linas:

    Betvarkė su garažais žmonės moka pinigus už šiukšlių išvežimą, kurių nepalieka, nes vežas namo. Duotų bent po šiukšlinę kiekvienam garažui atskirą, tai prie namų pasistatytų. Ir išvis kokios šiukšlės gali būt metamos garažuos? Aš ten nevalgau ir nešiukšlinu…Liūdna.Pats kvailiausias sprendimas apmokestint garažus.Ten juk gyventojų nėra. O bendrus konteinerius tik statyt prie daugiabučių rakinamose aikštelėse, kad su priekabom neatvežtų iš kitur šiukšlių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...