Seniūnijoms – nauji automobiliai

Seniūnams perduoti 10-ies „Škoda Kodiaq“ rakteliai

Seniūnams perduoti 10-ies „Škoda Kodiaq“ rakteliai

Antradienį kaimiškųjų Plungės rajono seniūnijų seniūnams perduota 10 naujų automobilių „Škoda Kodiaq“. Juos Savivaldybės administracija išsinuomojo 5-eriems metams.

Vieno automobilio mėnesinė nuomos kaina – 371 euras. Tad 10-ies automobilių nuomai per 5-erius metus iš viso bus išleista 222,8 tūkst. eurų. Kaip „Žemaičiui“ sakė Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Laima Rusienė, į šią kainą įskaičiuoti ir kasko bei privalomasis draudimai, ir automobilių techninė priežiūra, padangų keitimas, gedimų šalinimas (jei jie atsirado ne dėl netinkamo automobilio eksploatavimo).
Paklausta, kodėl liko nuskriausta Plungės miesto seniūnija, vedėja priminė, kad jai neseniai buvo nupirktas naujas automobilis, tad nuomoti dar vieną nėra poreikio.
Antradienį naujuosius automobilius pašventino ir saugiai jais važinėti seniūnams linkėjo Plungės klebonas dekanas Vytautas Gedvainis. Jis kalbėjo, kad norint gerai tarnauti žmonėms, reikia turėti gerus įrankius, o naujieji automobiliai tokie ir yra.
Kaip vertina naująją transporto priemonę, „Žemaitis“ teiravosi Žemaičių Kalvarijos seniūno Liudo Griciaus. Jo nuomone, šiuo aspektu Plungės rajono seniūnijos buvo nuskriaustos. Esą aplinkinės savivaldybės savo seniūnams jau anksčiau buvo nupirkusios ar išnuomavusios naujus automobilius, o mūsų seniūnai vis dar važinėjo su senais.
„Mes patys vargom su 12-os metų senumo „Škoda“. Visai seniūnijai – vienintelis automobilis, o juk reikia ir darbininkus su įrankiais vežioti, ir socialinei darbuotojai šeimas lankyt, man dažnai į Plungę ar kitais reikalais lėkti. Vienos mašinos niekaip neužtekdavo, tad dažnai kuriam tekdavo su savo važiuot. O dabar turėsim dvi, bus gerokai paprasčiau dirbti“, – džiaugėsi seniūnas.
Paklaustas, ar jau spėjo išbandyti naująją „Škodą“, L. Gricius sakė, kad jau važiavo kelis kartus ir yra viskuo patenkintas. „Gavome net geresnius, nei tikėjomės. Žinoma, galima dar svajoti, kad būtų abu tiltai varantieji, bet ir su vienu bus gerai. Svarbiausia, kad aukšta pakaba, nebus bėdų žiemą gausiau pasnigus“, – sakė jis.
O ar nėra baimės, kad pavogs? „Per daug sau galvos dėl to nesukame, nes į nuomos kainą įskaičiuotas ir kasko draudimas, ir techninė priežiūra. Mums net padangų keitimu rūpintis nereikės“, – vardino seniūnas.
„Žemaičio“ informacija

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...