Aiškinsis, ar nepaskubėjo sumokėti už neatliktus darbus

Kontrolės komiteto nariai niekaip negalėjo apsispręsti, ar gilintis į pusmečio senumo istoriją

Kontrolės komiteto nariai niekaip negalėjo apsispręsti, ar gilintis į pusmečio senumo istoriją

Plungės rajono meras Audrius Klišonis, panašu, niekaip negali užmiršti savo antipatijos buvusiam Savivaldybės administracijos direktoriui Gintarui Bagužiui. Dar šiam dirbant Plungės rajono savivaldybėje, meras ne kartą siekė jo atstatydinimo. Net ir dabar, kai administracijai vadovauja naujas žmogus, meras siekia išsiaiškinti, ar eidamas šias pareigas G. Bagužis neprekiavo savo poveikiu. Tiksliau, ar nepaskubėjo pasirašyti Kulių kultūros centro pastato stogo remonto darbų užbaigimo akto ir pervesti statybinei įmonei pinigus, nors darbai, kaip vėliau paaiškėjo, nebuvo baigti.

„Žemaitis“ šių metų pradžioje rašė, kad tarpušvenčiu dėl gausiai iškritusių kritulių vanduo ėmė sunktis į Kulių kultūros centro pastato vidų, mat stogą remontuojančios UAB „Telšių meistras“ darbininkai netinkamai pritvirtino stogo plėvelę. Tąkart statybininkams liepta ištaisyti broką. Regis, tuo viskas ir pasibaigė, tačiau per gegužės pabaigoje vykusį Savivaldybės tarybos posėdį A. Klišonis vėl priminė šią istoriją.
„Turime atvejį, kuris nepuošia Savivaldybės administracijos darbo. Įmonei buvo pervesta apie 70 tūkstančių eurų, nors darbai iki šios dienos dar nėra baigti. Šį klausimą reikia išspręsti iki galo, kad nebūtų politinių interesų konflikto, kadangi naujasis administracijos direktorius (Mindaugas Kaunas, kurį delegavo visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ – aut.) yra iš tos pačios organizacijos“, – kalbėjo meras ir pavedė šį atvejį ištirti Kontrolės komitetui.
Praėjusį ketvirtadienį į posėdį susirinkę šio komiteto nariai ilgai suko galvas, imtis to ar ne. „Jokie mes ne kriminalistai, kad tokius tyrimus atliktume. Jei įtariam kažkokį kriminalą, atiduokim informaciją tam tikrom tarnybom, o ką mes galime čia nuveikti?“ – garsiai svarstė Kontrolės komitetui vadovaujantis Algirdas Pečiulis.
Jis papasakojo išsiaiškinęs, jog praėjusių metų gruodžio 15 dieną buvo pasirašytas stogo remonto darbų priėmimo-perdavimo aktas. Jame nurodoma, kad „Telšių meistras“ baigė remontuoti stogą. Remdamasis šiuo dokumentu, buvęs administracijos direktorius G. Bagužis davė nurodymą įmonei pervesti 50,6 tūkst. eurų.
O gruodžio 26 dieną gautas raštas, kad nustatyta defektų. Paaiškėjo, jog stogas dar nebuvo uždengtas skarda, tad dėl gausių kritulių į vidų ėmė sunktis vanduo. Pasak A. Pečiulio, šio incidento padariniai nepašalinti iki šiol. Panašu, kad įmonė nesikrato atsakomybės, darbus žada užbaigti iki galo. Vis dėlto kyla klausimas, kodėl jai buvo sumokėta, nors ne viskas buvo atlikta iki galo.
Kontrolės komiteto nariai ilgokai svarstė, aiškintis toliau šio incidento detales, ar palikti viską taip, kaip yra. Apsispręsti padėjo komiteto narys Tadas Šetkauskis. „Bent jau įsitikinkime, kad dokumentai tvarkingi“, – pasiūlė jis. Nuspręsta taip ir padaryti. Vadinasi, per kitą komiteto posėdį prie šio klausimo vėl bus grįžta.

Vienas komentaras

  • plunge:

    Tegul Klišonis tyliai būna.Už naująjį sporto ir rekreacijos centrą pinigai irgi pravesti,o kas ten daros,Buvom Miesto šventėje,kas nekvaili matėme.Taigi ponuli Klišoni -„juokiasi puodas, kad katilas juodas“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...