Dalį gimnazijos pavers… viešbučiu

Plungės rajono savivaldybės taryba pritarė tam, jog Platelių universalus daugiafunkcis centras imtųsi rajone precedento dar neturinčio sumanymo – dalį Platelių gimnazijos patalpų paverstų viešbučiu. Tiesa, šis viešbutis bus ne tradicinis, o skirtas daugiau stovyklautojams. Iš šios veiklos tikimasi ir uždirbti, nes lankytojų vasarą miestelyje netrūksta. Ir įvairių stovyklų rengiama ne viena. Tad kodėl nepabandžius?

Jei plateliškiams pavyks įgyvendinti šį sumanymą, miestelis taps pavyzdžiu, kaip puikiai galima išnaudoti tuštėjančias mokyklų patalpas. Ketinama pertvarkyti tą gimnazijos pastato dalį, kurioje dabar veikia pradinės klasės. Jos būtų iškeldintos į didįjį korpusą, o laisvos likusios keturios klasės būtų pertvarkytos į kambarius nakvynei. Dar viena klasė būtų perdaryta į dušines ir tualetus.
Platelių universalaus daugiafunkcio centro vadovė Asta Plataunienė pasakojo, kad po šios pertvarkos stovyklautojams atsirastų 28 lovos. Direktorė minėjo, kad jos nestovėtų tuščios: „Poreikis yra labai didelis. Dabar stovyklautojus priimame pas save centre, jiems tenka miegoti ant žemės. Bet juk dabar jau XXI amžius. Norisi ir lovų.“
Esą visa ši pertvarka suderinta ir su gimnazijos vadovybe – ji tam neprieštaraujanti. Nakvynė gimnazijoje vienam asmeniui kainuotų 7 eurus, tad iš šio projekto tikimasi ir uždirbti. Tiesa, didžioji dalis pajamų bus skirta vieno darbuotojo atlyginimui, nes parama numatyta tik tiems projektams, kurie sukurs bent vieną darbo vietą.
Projektui „Laisvalaikio ir aktyvaus poilsio zonos kūrimas ir plėtra Plateliuose“, kurį planuojama įgyvendinti pagal Plungės rajono savivaldybės Vietos veiklos grupės priemonės „Bendruomenių ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų verslo iniciatyvų kūrimosi skatinimas“, tikimasi gauti 60 tūkst. eurų. Dar 3 160 eurų prašoma iš Savivaldybės biudžeto.
„Žemaičio“ informacija

Vienas komentaras

  • pagalvokim:

    Gal ir nebloga iniciatyva, kol nepradedi skaičiuoti.Daugiau nei 60 000 eurų bus išleista, ir gauto pelno užteks vieno darbuotojo atlyginimui? Ar ne per didelė prabanga? Dar kainuos elektra, vanduo, komunalinės paslaugos. Kas už tai mokės? Sakot, gimnazijos vadovybė neprieštaravo. O su gimnazijos, miestelio bendruomene kas nors tarėsi?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...