Motokroso varžybose sėkmė šypsojosi ir plungiškiams

G1908-00136 Laisvė, greitis ir adrenalinas – geriausiai šių pojūčių „skonį“ žino motociklininkai, drąsiai teigiantys, jog be viso to tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo. Kad jie nemeluoja ir išties gyvena motokroso sporto teikiamu malonumu, buvo galima įsitikinti praėjusį sekmadienį, stebint įspūdingas varžybas. Automobilių ir motociklų komplekse „Žemaitija“, esančiame Pauošnių kaime, savo sugebėjimus iš viso pademonstravo per 120 dalyvių, tarp kurių – būrys plungiškių. Kai kuriems iš jų šios varžybos – finalinis motokroso „Lietuvos taurė“ etapas – baigėsi pergalingai.

Tarp daugiau nei 120-ies dalyvių būta ne tik lietuvių. Išbandyti jėgas, pabalnoję savo plieninius žirgus, panoro motokroso sporto entuziastai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos. Trasoje demonstruodami savo sugebėjimus jie stengėsi iškovoti kuo aukštesnę vietą.
O kuo karštesnė sportininkų kova, kuo daugiau jų motociklų sukeltų dulkių kamuolių, šuolių ir net griuvimų, tuo aktyvesnis žiūrovų palaikymas. Pasigrožėti išties įspūdingomis varžybomis, pasiklausyti variklių gaudimo bei išvysti įsimintiniausių varžybų dalyvių „skrydžių“, lekiant vingiuota ir kalnuota trasa, suvažiavo išties daug motokroso sporto mėgėjų. Vieni išsirikiavę prie pat trasos, kiti, mažiau drąsesni, pabirę kiek toliau stebėjo varžybas ir plojimais, šūksniais palaikė savo favoritus. Tad emocijų netrūko nei sportininkų, nei smalsuolių gretose. Aistros tiesiog virė.
Bene jautriausiai šias varžybas išgyveno jauniausi jų dalyviai. Jų veidus perkreipusio nerimo nesugebėjo paslėpti net šalmai. Juk jiems taip svarbu laimėti. Net ir žemesnė vieta šiose varžybose mažiesiems motociklininkams – didžiulė paskata, motyvacija dar labiau stengtis.
„Žemaitijos“ motociklų sporto klubui šiais metais varžybose atstovavo penkiolika sportininkų.  Jų rezultatai – itin džiuginantys. Stipriausia laikomoje MX1 klasėje neprilygstamas buvo Domantas Jazdauskas. Plungiškių komandos lyderiui ši pergalė – ne pirmoji. Jaunasis sportininkas kasmet skina pergales motokroso varžybose, taip garsindamas ne tik savo bei komandos, bet ir visos Plungės vardą.
Tarp veteranų geriausiai pasirodė ir pirmą vietą išplėšė plungiškių komandos vadovas Saulius Stankus.  Ne ką prasčiau sekėsi ir jauniausiam komandos nariui Matui Skodžiui. 65 kubG1908-00135inių centimetrų klasėje nepralenkiamas jis buvo per abu važiavimus.
Neblogai mūsiškiams sekėsi ir keturračių klasėje. Čia mums atiteko trečioji vieta, kurią iškovojo plungiškių komandai atstovavęs latvis Janis Saldavs. Gaila, tačiau šių išties aukštų rezultatų nepakako, kad plungiškių komanda prasiskintų kelią į pergalę ir būtų pripažinta absoliučia lydere. Mūsiškei komandai atiteko trečioji vieta. Geriausiai tarp komandų pasirodė uteniškiai – Utenos motoklubo „Utena Racing School“ atstovai pripažinti pirmos vietos laimėtojais. Antroji vieta atiteko Panevėžio klubui „Sema“.
Po penkių „Lietuvos taurės“ etapų geriausi rezultatai puikuojasi šalia D. Jazdausko, iškovojusio pirmąją vietą MX1 klasėje. Šiek tiek žemesnėje pozicijoje – trečiojoje – liko šiuo metu traumą besigydantis Valentas Vasiliauskas. Minėtą vietą sportininkas užėmė 125 kubinių centimetrų klasėje. 65 kubinių centimetrų klasėje antrasis liko M. Skodžius. O plungiškių komandos vadovas S. Stankus veteranų 50+ klasėje pripažintas absoliučiu lyderiu. Jis laimėjo visus „Lietuvės taurės“ etapus ir iškovojo pirmąją vietą. Po visų penkių etapų „Žemaitijos“ komanda – ketvirtoji.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...