Dėl taurės varžėsi rietaviškis ir šilališkis

Šiųmetinio turnyro Rietavo savivaldybės taurei laimėti prizininkai

Šiųmetinio turnyro Rietavo savivaldybės taurei laimėti prizininkai

Rugpjūčio 11-ąją, sekmadienį, Sauslaukyje esančioje sporto aikštelėje visą dieną karaliavo lauko tenisas – vyko tradicinis turnyras Rietavo savivaldybės taurei laimėti. Šiemet norą dalyvauti turnyre pareiškė septyni šios sporto šakos atstovai. Tiesa, dalyviai – ne tik iš Rietavo, bet ir iš Šilalės bei Klaipėdos.

Tarp užsiregistravusiųjų į šį turnyrą buvo ir daugkartinis jo čempionas Karolis Bliutas. Tačiau jis į varžybas neatvyko, mat jos dubliavosi su kitomis. Tad iškart buvo aišku, kad šiųmetinis turnyras turės naują čempioną.
Taigi iš septynių dalyvių liko tik šeši, kurie burtų keliu susiskirstė į dvi grupes. Grupėse žaidžiant rato sistema paaiškėjo jų lyderiai, kurie pateko į pusfinalio varžybas. A grupėje geriausiai sekėsi Gedvydui Mišeikiui iš Rietavo, B grupėje – Pauliui Daubarui iš Šilalės.
Dėl patekimo į pusfinalį susirungė rietaviškiai Giedrius Zimkus ir Paulius Bliutas. Po atkaklios kovos pergalę šventė G. Zimkus. Kitoje poroje susitiko broliai Vasaris ir Adomas Kaveckai gyvenantys Klaipėdoje, bet jau keletą metų vasaras leidžiantys Rietavo savivaldybėje. Vasaris šventė pergalę ir tęsė kovas dėl medalių.
Pusfinalio varžybose G. Mišeikis įrodė savo pranašumą prieš V. Kavecką ir pateko į finalą. Kitas pusfinalis sėkmingas buvo P. Daubarui, kuris įveikė Giedrių Zimkų.
Kovoje dėl trečiosios vietos po atkaklios dvikovos Giedrius išplėšė pergalę iš Vasario rankų ir pasidabino bronzos medaliu. Finalinėje kovoje Gedvydas nesugebėjo pasipriešinti šilališkiui Pauliui, kuris ir tapo 2019 metų turnyro Rietavo savivaldybės taurei laimėti čempionu.
Prizininkai apdovanoti Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...