Moksleiviai sportuos moderniose aikštelėse

Perkerpama simbolinė juostelė. Iš kairės: M. Česnauskas, A. Klišonis, A. Pečiulis bei I. Litvinienė

Perkerpama simbolinė juostelė. Iš kairės: M. Česnauskas, A. Klišonis, A. Pečiulis bei I. Litvinienė

Naujus mokslo metus Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija pradėjo itin pakiliomis nuotaikomis. Pirmiausia dėl to, jog mokyklą šiemet lankys daugiau vaikų nei pernai, o antra – kad įstaigos teritoriją puošia nauja danga išlieta sporto aikštelė. Simbolinė juostelė, skelbianti, jog aikštele jau galima naudotis, perkirpta trečiadienį.

Kukliose iškilmėse dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, tarybos narys Algirdas Pečiulis bei aikštelės ir visos mokyklos šeimininkė – progimnazijos direktorė Inga Litvinienė. Būtent jiems ir buvo patikėta maloniausia užduotis – perkirpti simbolinę juostelę, nusidriekusią per visą minkšta danga išlietą sporto aikštelę.
Po šios ceremonijos meras pasidžiaugė, kad prie mokyklų esančios sporto aikštelės atnaujinamos visame rajone ir mieste. „Kai žiūrėjau nuotraukas, kaip šios progimnazijos aikštelė atrodė anksčiau ir koks vaizdas  – dabar, pasijutau it naujais sportbačiais apsiavęs“, – kalbėjo A. Klišonis. Jis linkėjo, kad aikštelė niekada nebūtų tuščia, kad ja naudotųsi ne tik šios mokyklos moksleiviai, bet ir aplinkui gyvenantys vaikai bei jaunimas.
Meras vylėsi, kad pamėtyti krepšinio kamuolį užsimanys ir netoliese gyvenantys suaugusieji. Juk krepšinis Lietuvoje  – mėgstama sporto šaka, ypač po pastarųjų Lietuvos rinktinės krepšininkų pergalių pasaulio čempionate.
Pasinaudodamas proga meras padėkojo A. Pečiuliui, kuriam vadovaujant Sporto tarybai ir jo siūlymu imta atnaujinti prie mokyklų esančius aikštynus, išliejant juos minkšta danga. Kaip žinia, pastaroji yra ne tik daug patogesnė, bet ir saugesnė.
Kad naujoje aikštelėje smagu mėtyti kamuolį ir žaisti krepšinį, susirinkusiesiems pademonstravo kūno kultūros mokytojo Ryto Šiurio auklėtiniai. Mažieji krepšinio entuziastai visus maloniai nustebino gebėjimu varytis kamuolį bei metimais iš po krepšio, o vyresnieji progimnazijos mokiniai parodė mokytojo dėka įvaldytą taiklumą iš tritaškio zonos.
Progimnazijos direktorė I.  Litvinienė tikino, jog naujoji erdvė bus išnaudota ne tik krepšiniui, bet ir kitoms sporto šakoms, pavyzdžiui, kvadratui bei tinkliniui.
Minkštos dangos aikštelė prie Akademiko A. Jucio progimnazijos buvo įrengta iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Kad būtų galima džiaugtis dabartine aikštele, jai reikėjo atseikėti beveik 20 569 eurus. Darbus atliko UAB „Baltik sport“.
Šiandien naujai sutvarkyta sporto aikštelė atidaryta ir prie Kulių gimnazijos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...