Alsėdiškiams abiturientams – vardiniai pasai

Gimnazijos fojė puošia portalo „15min“ dovana

Gimnazijos fojė puošia portalo „15min“ dovana

Šie metai Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos bendruomenei – ypatingi. Pirmiausia dėl to, kad šiemet ją baigs laida, kurios mokiniai pirmieji pasirinko mokytis šauliškoje klasėje, o antra, kad visi abiturientai iš mokyklos išeis rankose laikydami ne tik brandos atestatus, bet ir vardinius abituriento pasus. Pastarieji jiems įteikti švenčiant Mokslo ir žinių dieną.

Idėja gimnazijos vyriausiesiems moksleiviams įteikti minėtus pasus kilo jų klasės auklėtojui bei laikinajam mokyklos direktoriui Regimantui Kavaliauskui. Anot jo, šia gražia akcija alsėdiškiai prisideda prie Šaulių sąjungos metų programos.
Iškilminga pasų įteikimo ceremonija surengta per Mokslo ir žinių dienos šventę. Gražią akimirką stebėjo ne tik visa mokyklos bendruomenė, bet ir renginyje dalyvavę moksleivių tėvai bei kiti svečiai – Savivaldybės tarybos narys Jonas Mockūnas, Alsėdžių seniūnijos seniūnė Danutė Repšienė ir kiti. Vardinius pasus moksleiviams įteikė meras Audrius Klišonis.
Alsėdžių mokyklai itin svarbu deramai paminėti šiuos metus, juk 2016-ųjų pavasarį buvo pasirašyta trišalė sutartis, skelbianti, jog nuo 2016–2017 mokslo metų pradžios Alsėdžių gimnazijoje bus steigiamos šaulių klasės. Visai mokyklos bendruomenei reikšmingą dokumentą tada pasirašė Plungės rajono savivaldybės meras A. Klišonis, Šaulių sąjungos Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės vadas Julius Svirušis bei Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas, pulkininkas leitenantas Aristidas Gerasimavičius.
Šaulių klasė tapo dar vienu elementu, išskiriančiu Alsėdžių gimnaziją iš visos šalies bendrojo lavinimo mokyklų. Dėl to įstaiga tapo dar labiau patrauklesnė ne tik jaunajai kartai, bet ir jų tėvams, kuriems svarbi disciplina.
Pavyzdžiui, šiais metais gimnazijos mokinių gretas papildė būrys moksleivių iš Telšių, Mažeikių, Akmenės, Radviliškio, Klaipėdos, Gargždų, Kupiškio rajonų ir net pačios sostinės. Tai rodo, kad Alsėdžių mokykla – žinoma ir vertinama.
Ir ne veltui. Juk ji sėkmingai įgyvendina gynybinio-pilietinio ugdymo programą. Be to, jaunąją kartą čia ugdo puikūs pedagogai. Vienai jų – geografijos mokytojai Stefai Každailienei – šie mokslo metai – itin reikšmingi. Mat šioje gimnazijoje mokytoja sutiko jau 45-ąjį rugsėjį. Ta proga pedagogę sveikino jos kolegos bei meras.
Alsėdžių gimnaziją nauji mokslo metai nudžiugino dar ir dovana, kurios ji sulaukė nuo internetinio portalo „15min.lt“. Tai – vieno projekto metu sukurti iš Alsėdžių seniūnijos kilusių Nepriklausomybės Akto signatarų Stanislovo Narutavičiaus ir Jono Smilgevičiaus portretai. Šią dovaną pirmieji įvertino mokslo metų pradžios šventėje dalyvavę garbūs svečiai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...