Pagerbti „auksiniai“ krepšininkai

Pagerbti „auksiniai“ krepšininkai„Prieš pusmetį mūsų čia buvo susirinkę mažiau. Tąkart penkių entuziastų suburtai komandai dar nedrąsiai kėlėme reikalavimus. Tačiau šiandien jau galime pasakyti: mes nugalėjom – esame auksinis „Olimpas!“ – šitaip penktadienio vakarą „Porto“ pramogų centre kalbėjo plungiškių krepšinio komandos „Olimpas“ vadovas Kęstutis Kvietkus. Pernai spalį VšĮ krepšinio sporto klubas „Žemaitijos meška“, susirinkęs toje pat vietoje kaip ir penktadienį, pristatė naujai suburtą ir Regionų krepšinio lygoje (RKL) pasiryžusią žaisti jauną plungiškių komandą, pasivadinusią legendinio „Olimpo“ vardu. Praėjus pusei metų, ta jaunutė komanda penktadienį jau sveikinta tapus RKL čempione.Šis susitikimas patiems krepšininkams, matyt, buvo „saldesnis“: „Olimpo“ nariai čia susirinko jau atsipalaidavę, jau nusibraukę prakaitą, jau pamiršę traumas ar skausmus – jau čempionai. Jų laukė padengti vaišių stalai bei būrys sveikintojų. Dalyvavo ir Plungės savivaldybės meras Albinas Klimas, kuris kartu su Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoju Alvydu Viršilu krepšininkams turėjo dovanų – kiekvienam įteikė po nuotrauką atminimui iš krašto, kurį jie garsina – iš Plungės. Jau Lietuvą palikusiam legionieriui K. Sheardui ji taip pat bus perduota. Tokios nuotraukos įteiktos ir komandos vyriausiajam treneriui A. Žukauskui, vadovui K. Kvietkui, prezidentui A. Šimkevičiui, rėmėjams E. Gintvaniui, V. Venskui, R. Domarkui, V. Nekrašui. Ji pasieks ir pagerbime nedalyvavusį nuolatinį varžybų vėliavnešį V. Vaitkų. „Olimpo“ treneriui perduotos gėlės nuo Seimo nario J. Razmos, o A. Viršilas pasidžiaugė, kad tyliai startavusi komanda Plungei atnešė auksą.
Dovanų bei padėkų turėjo ne tik rajono valdžia. „Žemaitijos meškos“ klubas bei komanda taip pat norėjo pasveikinti savo geradarius, be kurių komanda neišsilaikytų. Jų padėkos įteiktos „pagrindiniu komandos žmogumi“ įvardintam E. Gintvainiui ir jo įmonei „Slėnis“, UAB „Plungės lagūnai“ ir jos direktoriui D. Bieliauskui, nuolat krepšinio transliacijas rodžiusiai Telšių krašto televizijai ir jos vadovui A. Šimkevičiui, UAB „Vičiūnai“ ir M. Pociui bei A. Razmai, merui A. Klimui, UAB „OSS“ ir D. Gibiežai, Plungės sveikatos centrui ir V. Nekrašui, UAB „Euroharis“ ir V. Venskui, UAB „Ravilda“ ir R. Domarkui bei K. Kvietkui ir jo baldų gamybos įmonei. Nepamirštos ir ištikimiausios sirgalės.
Už pergalę dėkota krepšininkams, jų šeimų nariams, rėmėjams, sirgaliams, treneriui… Kitąmet RKL „Olimpas“ nebežais: jam atsiveria nauji horizontai – Nacionalinė krepšinio lyga, kurioje tiek krepšininkai, tiek jų vadovai taip pat tikisi, jog „Olimpas“ pasirodys ne prastai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...