Aljanso „Aibė“ narys UAB „Plungės papartis“ prisijungė prie aplinkos tvarkymo akcijo

Aljanso „Aibė“ narys UAB „Plungės papartis“ prisijungė prie aplinkos tvarkymo akcijoPrie visoje Lietuvoje vykstančios aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2012“ aktyviu dalyvavimu prisidėjo ir didžiausio prekybos įmonių aljanso „Aibė“ narys UAB „Plungės papartis“.UAB „Plungės papartis“ darbuotojai tvarkymo akciją pradėjo gerokai anksčiau nei visi miestiečiai – „Aibės“ aljanso viduje paskelbtas konkursas „AIBĖ daro tvarką“, kurio dalyviai buvo skatinami siųsti nuotraukas su akivaizdžiais įrodymais PRIEŠ ir PO, kaip parduotuvių darbuotojai tvarko parduotuvių aplinką, švarina parduotuvių prieigas ir prekybos vietų vidų. Parduotuvės „Papartis“ darbuotojai aplinką tvarkė su dideliu užsidegimu.
„Puiki švaros akcija, kurios dėka turime dar vieną progą susitvarkyti parduotuvės aplinką bei vidų. Tai labai gera galimybė atsinaujinti, pasikeisti ir pasitikti pirkėjus su naujomis emocijomis ir aplinka. Stengiamės mūsų parduotuvėje sukurti unikalią atmosferą, palaikyti tvarką ir švarą, kad pirkėjams būtų malonu apsipirkti pas mus“, – sako UAB „Plungės papartis“ savininkas Jonas Kryževičius. Jo teigimu, UAB „Plungės papartis“ kasmet prisijungs prie šios akcijos ir nuolat palaikys švarą savo parduotuvėse.
 „Bent kartą šioje parduotuvėje apsilankęs pirkėjas dažniausiai grįžta. Galime pasigirti kokybiškomis ir išskirtinėmis prekėmis, kurių niekur kitur nerasite: pavyzdžiui, tik pas mus rasite arbatų iš Nacionalinio parko. Prekiaujame kosmetika, gydomosiomis priemonėmis, turime didžiulį duonos gaminių pasirinkimą. O visų svarbiausia – būdami „Aibės“ aljanso nariais galime pasiūlyti pirkėjams prekes palankiomis kainomis“, – pasakoja UAB „Plungės papartis“ savininkas Jonas Kryževičius.
Didžiausias prekybos aljansas „Aibė“ vienija daugiau kaip 100 prekybos įmonių, valdančių per 500 parduotuvių visoje Lietuvoje. UAB „Plungės papartis“ valdo 250 kv. metrų maisto prekių parduotuvę, esančią J. Tumo-Vaižganto g. 18, Plungėje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...