Įžūlus apiplėšimas vidurdienį

Įžūlus apiplėšimas vidurdienįPirmadienį Plungėje, V. Mačernio gatvėje, į 63-iajame name įsikūrusią parduotuvę atėjęs jaunuolis (kitas, jo bendras, stovėjo lauke prie parduotuvės) pareikalavo, kad pardavėja atidarytų kasą bei atiduotų pinigus. Pardavėjai nepaklusus, plėšikas moterį ėmė talžyti kumščiais, po to trenkė jai į veidą. Nukentėjusiajai sulaužyta nosis. Plungės policijos pareigūnai dėl šio plėšimo sulaikė įtariamąjį.



Užpuolikas – žiaurus. Juk ne kiekvienas plėšikas galėtų daužyti moterį. O jis – galėjo. Po to, pagriebęs kasos aparatą su visais pinigais, iš parduotuvės paspruko. Kasoje buvo apie 1000 litų.
Užvakar plėšikas buvo sulaikytas. Sulaikytasis – nepilnametis. Jis taip pat įtariamas dvigubai už save vyresnės moters išžaginimu. Apie šį įvykį „Žemaitis“ rašė praėjusiame numeryje. Šešiolikmetis iki šiol nebuvo teistas.
Kitas, jo bendras, stovėjęs lauke prie parduotuvės, – 22 metų vaikinas – policijai gerai žinomas. Šiuo metu dėl vagysčių jam iškeltos net kelios baudžiamosios bylos. Dėl pirmadienį įvykdytos vagystės jam taip pat pateikti įtarimai, tačiau jį suimti policija neprašė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...