Laikė gimtosios kalbos egzaminą

Laikė gimtosios kalbos egzaminąBirželio 1-ąją mokykliniuose suoluose sėdėjo kone visi Lietuvos abiturientai – tądien laikytas vienas iš privalomųjų – lietuvių kalbos – brandos egzaminas. Kad gautum brandos atestatą, turi išlaikyti du egzaminus: lietuvių kalbos (gimtosios) ir dar vieno dalyko brandos egzaminą.Plungės rajone lietuvių kalbos brandos egzaminą laikė 617 Plungės Senamiesčio, Alsėdžių, Kulių, Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų, Plungės „Saulės“ ir Platelių gimnazijų, Technologijų ir verslo mokyklos, Suaugusiųjų švietimo centro abiturientų. Valstybinį brandos egzaminą laikyti pasirinko 375 mokiniai, mokyklinį – 242.
Valstybinio egzamino centrai Plungės rajone buvo įsikūrę Akademiko A. Jucio pagrindinėje, Senamiesčio vidurinėje mokyklose bei „Saulės“ gimnazijoje, mokyklinio egzamino – Plungės technologijų ir verslo mokykloje bei Suaugusiųjų švietimo centre.
Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje valstybinį lietuvių kalbos egzaminą laikė 56, mokyklinį – 26 mokiniai.
Ir mokyklinis, ir valstybinis lietuvių kalbos brandos egzaminai buvo dviejų dalių – teksto rašymo ir teksto suvokimo užduočių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...