Didysis kraustymasis

Trečiadienio rytą Plungės viešojoje bibliotekoje buvo daug šurmulio. Pasiraitoję rankoves bibliotekos darbuotojai, padedami skaitytojų ir moksleivių, iš senojo centrinio bibliotekos pastato į naujai įrengtą ir dar dažais kvepiančią Mykolo Oginskio dvaro laikrodinę pergabeno kelias tonas knygų.Privažiavimo prie parke esančios laikrodinės nėra, o nuo senojo bibliotekos pastato iki jos – vos keli šimtai metrų, todėl iš pradžių juokauta, ar tik neteks knygų per tiltelį nešte nešti. Tačiau bibliotekai pavyko gauti leidimą sunkvežimiu iš kitos pusės privažiuoti prie laikrodinės, tad beliko pasirūpinti talkininkais knygoms krauti į sunkvežimį ir iš jo.
Kaip sakė bibliotekos direktorė Violeta Skierienė, ištikimiausi skaitytojai jau senokai klausinėjo, kada galės padėti persikraustyti. Į talką atvyko ir bibliotekos filialų darbuotojų, paraginti S. Daukanto bibliofilų klubo vadovo Gintatuto Černeckio, atėjo būrelis Senamiesčio vidurinės mokyklos moksleivių.
Darbas teko ne iš lengvųjų – perkraustyti per 300 tūkstančių spaudinių, sveriančių kelias tonas. Oficialios bibliotekos įkurtuvės laikrodinėje vyks rytoj, o skaitytojai naujose patalpose priimami nuo ateinančio pirmadienio.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...