Kalėdų eglė atkeliavo ir į Plungę

Kalėdų eglė atkeliavo ir į PlungęKalėdų nuotaikomis jau gyvena ne tik didieji Lietuvos miestai, bet ir Plungė, nes vakar priešpiet į miestą atvežta išlaki žaliaskarė. Šią artėjančių švenčių pranašę, lydimą policijos automobilio su šviesos ir garso signalais, į Senamiesčio aikštę atgabeno galingas traktorius.Kaip sakė Plungės seniūnas Gintaras Domarkas, eglė šiemet, priešingai nei ankstesniais metai, nėra dovanota. Ji atvežta iš Mendeno gatvės, kur augo valstybinėje žemėje. Tačiau seniūnija pasiūlymų, miesto aikštę papuošti būtent jų eglute, sulaukusi net iš trijų dovanotojų. Anot G. Domarko, seniūnijos darbuotojai kažkurią eglutę gal ir būtų pasirinkę, bet, jas apžiūrėjus, netiko aukštis, išvaizda arba augo nepatogioje vietoje, tad būtų buvę sunku paiimti.
O UAB „Valda“ žmonių į Senamiesčio aikštę atvežtoji žaliaskarė puošti pradėta jau šiandien. Ją, seniūnijos turimais žaisliukais ir girliandomis, padabinti padės UAB „VVARF“, o patarimų, kaip tai padaryti, žadėjo negailėti miesto jaunimas. Eglutės papuošimas paprastai užtrunka dvi dienas, o esant nepalankiam orui – ir ilgiau, tad gražesnę eglutę plungiškiai pamatyti turėtų ketvirtadienį.
Į eglutės įžiebimo šventę Kultūros centras visus kviečia penktadienį 16 valandą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...