Po susidūrimo automobilio variklis nuskriejo į mišką

Po susidūrimo automobilio variklis nuskriejo į miškąVakar rytą, kelios minutės po aštuonių, Mažeikių-Tauragės kelyje, Lekemės kaime, Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis automobilis DAF susidūrė su priešais važiavusiu „Volkswagen Passat“. Avarijos metu sužeisti trys Rietavo savivaldybės gyventojai: mašiną vairavęs aštuoniolikmetis labardiškis ir du devyniolikmečiai rietaviškiai.Iš Mažeikių į Lenkiją 19 tonų dujų gabenęs vairuotojas „Žemaičiui“ pasakojo, kad, jam artėjant prie posūkio, iš jo išvažiavo lengvasis automobilis, kuris mėtėsi iš vienos kelio juostos į kitą. Po kelių akimirkų „Volkswagen Passat“ palindo po dujas vežusiu krovininiu automobiliu.
Šis nuo smūgio nuslydo į kelkraštį ir apvirto ant šono. „Volkswagen Passat“ buvo nusviestas į kitą kelio pusę. Jo variklis nulėkė apie 25 metrus į mišką. Būtų skridęs dar toliau, bet atsimušė į medį.
Automobilio vairuotojas ir šalia jo buvęs keleivis liko prispausti mašinoje, o gale sėdėjęs jaunuolis iškrito iš automobilio. Nukentėjusiuosius iš suknežintos mašinos ištraukė gelbėtojai ir perdavė medikams. Du sužeistiesieji patyrė įvairių lūžių. Ant žemės iškritęs trečiasis į ligoninę atvežtas be sąmonės. Jis paguldytas į reanimacijos skyrių.
Kol buvo nuspręsta, kas ir kaip pakels krovininį automobilį, jį teko saugoti ugniagesiams. DAF vairuotojas susisiekė su savo darbdaviais. Šie pažadėjo kreiptis į mažeikiškius ir prašyti jų pagalbos.
Visi, buvę avarijos vietose, piktinosi kelininkų darbu. Žmonės sakė, kad tik po avarijos buvo pabarstyta viena Mažeikių-Tauragės kelio pusė, o antroji gerokai po 9-tos valandos dar priminė čiuožyklą. Tad nuo kelintos valandos dirba kelininkai?
Šis klausimas turėtų būti užduotas ir Plungės gatves prižiūrinčiai bendrovei. Užvakar, penkiolika minučių po vienuoliktos, pirmąjį barstytuvą pavyko išvysti A. Jucio-V. Mačernio gatvių sankryžoje. Tuo metu Vytauto-Dariaus ir Girėno gatvių sankryžą dengė ledo pluta. Ypač įkalnėje, po policijos komisariato langais, kur tango, o gal fokstrotą „šoko“ kas antras lengvasis automobilis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...