Apdovanojimas – už suteiktą viltį

Apdovanojimas – už suteiktą viltį„Žemaitis“ neseniai rašė, kad penkiolikmetė plungiškė Ieva Krivickaitė, visus raginusi aukoti onkologine liga sergančiai druskininkiškei Augustei ir šiai mergaitei surinkusi beveik 300 tūkstančių litų, buvo pakviesta į TV3 televizijos ir banko „Nordea“ projekto „Lietuvos garbė“ apdovanojimus. Sekmadienį, kovo 11-osios vakarą, televizorius įsijungti suskubę žiūrovai galėjo stebėti, kaip tiesioginio eterio metu Ievai buvo įteikta nominacijos „Metų viltis“ statulėlė.Nacionalinėje filharmonijoje vykusiame renginyje iš viso apdovanoti septyni „Lietuvos garbės“ laureatai. Juos atrinko kompetentinga komisija, kurioje buvo ir Prezidentas Valdas Adamkus bei Premjeras Algirdas Butkevičius.
Kuklia Plungės aštuntoke pristatyta geradarė buvo pagerbta pirmoji. Jai apdovanojimą įteikusi TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė gyrė: „Ieva, tu – labai stipri ir drąsi mergaitė.“
Ieva, galbūt dėl to, kad ant scenos buvo pakviesta pirmoji, jaudinosi ir sakė, kad jai sunku kalbėti, jog visa tai, ką ji darė, buvo kova už mažosios Augustės gyvybę. Pati cukriniu diabetu serganti mergina pabrėžė, kad žmogui, jog būtų laimingas, reikia visai nedaug – sveikatos, ir padėkojo visiems, suteikusiems jau tarsi sese tapusiai mažylei viltį gyventi. „Juk padėti – taip gera“, – savo pasisakymą baigė laureatė.
Už surinktas lėšas Augustei, kai šiek tiek ūgtels, Vokietijoje bus atlikta protonų pluošto terapija.
O Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos moksleivė Ieva Krivickaitė už savo didelę širdį ir pastangas renkant lėšas tą vakarą apdovanota ne tik statulėle. Kadangi projekto rengėjai išsiaiškino, jog mergina lanko karatė treniruotes, Ievai nudžiuginti pakvietė triskart Europos karatė kiokušin vicečempionę Rūtą Brazdžionytę, su kuria atvykę kiti kovotojai pasveikino plungiškę sportininkų ritualu. Ievai įteiktas sportinis kimono. Be to, ji pakviesta į balanžio mėnesį Vilniuje vyksiantį pasaulio kyokušin čempionatą, kur galės būti akredituota fotografe. „Lietuvos geležinkeliai“ merginai suteikė galimybę metus už dyką naudotis jų paslaugomis, o Europos kino akadamijos narys Ramūnas Greičius pakvietė fotografuoti mėgstančią plungiškę į lietuviško kino filmavimą. Be to, mergaitė galės savaitę ilsėtis Turkijoje.
„Žemaičio“ pakalbinta namo grįžusi geradarė atviravo, kad apdovanojimų metu šiek tiek jaudinosi – juk dalyvavo daug garbių svečių, ją atlydėję artimieji. Ieva sakė buvusi maloniai nustebinta dovanomis ir teigė būtinai jomis pasinaudosianti. Žinoma, aštuntokė ypač džiaugiasi pačiu apdovanojimu. Nepamiršome pasidomėti, kur plungiškė laikys gautą statulėlę? „Apdovanojimas – matomoje vietoje, kad ir ateity skatintų daryti gerus darbus“, – sakė Ieva.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...