Du gražūs jubiliejai

Du gražūs jubiliejaiPraėjusį antradienį Plungės savivaldybės mažojoje posėdžių salėje būriavosi sportininkai. Tačiau ne į kokį nors posėdį jie rinkosi – atėjo pasveikinti dviejų visam rajono sportui svarbių žmonių: šešiasdešimties metų jubiliejų švenčiančio ilgamečio Plungės ledo ritulio klubo ir futbolo komandų žaidėjo Vaclovo Ruibio bei penkiasdešimties sulaukusio krepšinio komandos „Olimpas“ vadovo Kęstučio Kvietkaus.Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas K. Kvietkui linkėjo kantrybės, sveikatos ir nesustoti ties tuo, ką jau pasiekė („Olimpas“ pernai laimėjo Regionų krepšinio lygos auksą, be to, debiutavęs Nacionalinėje krepšinio lygoje šiemet pateko tarp aštuonių geriausiųjų komandų), o V. Ruibį, dar ir dabar aktyviai sportuojantį, vadino sporto mohikanu, žmogumi raketa, ant ledo nosis gebančiu nušluostyti net ir jaunimui. Jam palinkėta ir toliau išlikti tokiam neprilygstamam.
Šiais dviem sukaktuvininkais džiaugėsi ir Plungės rajono meras Albinas Klimas: „Puiku turėti tokių žmonių, kaip Vacys ir Kęstutis. Be jų Plungės sportas būtų priblėsęs.“ Ir įteikė abiem po proginius marškinėlius bei padėkos raštus už ilgametę sportinę veiklą.
Savo kolegos V. Ruibio pasveikinti atėjo ir turbūt visa Plungės ledo ritulio klubo komanda, vadovaujama Ričardo Jocio. Atėjo ne tuščiomis – nešini nauja ledo ritulio lazda, specialiomis kelėnų apsaugomis bei apranga. Įteikęs juos jubiliatui, R. Jocys sakė, kad visus šiuos daiktus komandos nariai pirkę su intencija, jog V. Ruibys su ledo rituliu dar ilgai nesiskirtų.
V. Ruibį sveikino ir kiti draugai, bendraminčiai. Pats jubiliatas dėkojo sveikintojams ir atviravo, kad jam lengviau būti aikštelėje nei dalyvauti tokiame pagerbime.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...