Plungės sveikatos centrui – jau dešimt metų

Plungės sveikatos centrui – jau dešimt metųDešimtmetį mininti UAB „Plungės sveikatos centras“ negali skųstis pacientų stoka. Didžioji dalis Plungės rajono ir kai kurie Rietavo savivaldybės gyventojai yra šio centro pacientai. Kur slypi jo sėkmė? Patys medikai atsakytų, kad tai – atsidavimo darbui, pagarbos pacientui ir savo profesijai rezultatas. O gal tokią sėkmę šiai medicinos įstaigai skyrė lemtis?„Plungės sveikatos centras“ buvo įkurtas 2003-iųjų balandžio 1-ąją – Juokų ir melagių dieną. O tą, kas juokiasi iš širdies, visada lydi sėkmė. Kitas skaičius – 112 – toks šios klinikos, įsikūrusios J. Tumo-Vaižganto gatvėje, numeris. Reikia nepamiršti, jog šie skaičiai – ir Bendrojo pagalbos centro telefono numeris, kurį atsiminti turi ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. O juk dažniausiai pirmieji į pagalbą atskuba būtent medikai.
Savo dešimtąjį gimtadienį UAB „Plungės sveikatos centras“ pažymėjo be skambių kalbų ir fanfarų. Centro direktorė Irena Nekrašienė pasveikino klinikoje buvusius pacientus ir kolektyvą: „Dėkojame visiems, kurių gyvenimai suguldyti į įmonės dešimties metų istorijos puslapius. Dėkojame tiems, kurie, vedami pareigos, profesinio pašaukimo bei sąžinės, dalyvauja mūsų sveikatos centro gyvenime. Linkime stiprios sveikatos, išminties ir pasisekimo.“
Po to įspūdžiais ir prisiminimais visi dalinosi susėdę prie kavos ir arbatos puodelių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...