Pasaulio lietuvių žaidynės neaplenkė ir Plungės

Pasaulio lietuvių žaidynės neaplenkė ir PlungėsPasaulio lietuvių sporto žaidynės, kurių atidarymo ceremonija praėjusį penktadienį sudrebino Klaipėdos „Švyturio“ areną, savaitgalį buvo „užsukusios“ ir į Plungės rajoną –
Minijos upėje vyko keliautojų baidarėmis varžybos, pasibaigusios Mardosų kaime esančiame polisio ir pramogų komplekse „Žemsodis“.Apie 50 keliautojų baidarėmis rungties dalyvių šeštadienio rytą rinkosi prie tilto per Miniją šalia Stalgėnų. Startavę dvivietėmis turistinėmis baidarėmis, žaidynių dalyviai sraunia Minijos upe turėjo nuplaukti apie 15 kilometrų, neatsilikdami nuo grafiko surasti kontrolinius punktus, įveikti įvairias gamtines kliūtis, taip pat pademonstruoti irklavimo techniką slalomo vartuose ir greičio etapuose.
Sėkmingai upės trasą įveikę baidarininkai vakare buvo sutikti „Žemsodžio“ poilsiavietėje Mardosų kaime. Čia buvo susumuoti rezultatai ir paskelbti laimėtojai. Juos sveikino ne tik žaidynių organizatoriai bei „Žemsodžio“ savininkas, aistringas baidarių sporto mėgėjas ir šių varžybų vyriausiasis treneris Rimantas Valčiukas, bet ir rajono meras Albinas Klimas.
Pirmosios pasaulio lietuvių žaidynės, skirtos paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 60-metį ir pirmosios Lietuvos tautinės olimpiados 40-metį, surengtos 1978 m. Toronte, Kanadoje. Birželio 27-30 dienomis Klaipėdoje vyko jau devintosios Pasaulio lietuvių sporto žaidynės, sutraukusios apie 3 tūkst. sportuojančių lietuvių iš viso pasaulio.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...