Politiko asmeninis gyvenimas – vieša paslaptis?

Politiko asmeninis gyvenimas – vieša paslaptis?Sujudo sukruto Plungė, išgirdusi, kad vienas visuomenėje gerai žinomas žmogus, palikęs savo šeimą, susisuko meilės lizdelį pas buvusią savo sekretorę, o neseniai juodu ir atžalos susilaukė. Viena vertus – baisaus čia daikto, juk nei jis pirmas, nei paskutinis, solidaus amžiaus suklupęs prie jaunos ir žavios moters kojų. Vis dėlto susidomėjimo šį kartą esti ne eilinio, nes ir pats aptariamas asmuo – ne eilinis žmogelis, o vieša figūra – gerbiamas ir didelę patirtį turintis rajono politikas. O politikams, kaip žinia, privalu deklaruoti ne tik turtą ir pajamas, bet ir šeiminę padėtį. Tad rinkėjų susidomėjimas savo išrinktuoju – suprantamas, tik gaila, kad tie išrinktieji vis dar nesijaučia esą ar bent jau turį būti pavyzdžiu kitiems.Matyt, panašios mintys neduoda ramybės ir „Žemaičio“ skaitytojams, nes neseniai redakciją pasiekė laiškas, aptariantis pastarąsias Rajono tarybos nario Alberto Krauleidžio gyvenimo detales. Laiške rašoma: „Per televiziją neseniai skalbė dabartinio Seimo pirmininko marškinius tol, kol jo meilužė tapo teisėta žmona. Tai kodėl Rajono tarybos narys Albertas Krauleidis, kaip viešas asmuo, išrinktas rajono gyventojų, jau visus metus nedeklaruoja savo meilužės? Kur ten meilužės… Juk jau ir meilės vaisius pasirodė – gimė dukra. Galėtų pasidžiaugti susukęs galvą už save beveik dvidešimčia metų jaunesnei buvusiai sekretorei. Keista, kad tokio elgesio niekaip nevertina Socialdemokratų partijos Plungės skyriaus nariai. Juk galėjo nors pasveikinti savo pirmininką tapus „jaunu“ tėveliu.“
„Žemaičio“ laikraščio skaitytojo vardu prisistatęs žmogus laiške piktinasi, jog politikas jau kurį laiką gyvena pas savo buvusią sekretorę ir neįžvelgia nieko blogo.
Ar šiame laiške išdėstyta informacija – nemelaginga (nors detalių gausa neleidžia abejoti, jog rašė situaciją gerai žinantis, gal net politiko aplinkos žmogus), pasiteiravome pačio Tarybos nario Alberto Krauleidžio. Kaip ir reikėjo tikėtis, faktas, kad redakciją pasiekė kai kurias jo asmeninio gyvenimo detales viešinantis laiškas, jį gerokai nustebino. Nepaisant to, ilgametę politinę patirtį turintis Tarybos narys sugebėjo išlikti ramus ir… labai nekonkretus. Paprašytas papasakoti apie dabartinę šeiminę padėtį, A. Krauleidis sakė kol kas negalįs to padaryti, nes jo šeiminiai reikalai šiuo metu yra labai painūs. „Dabartinė situacija man yra labai nelengva, todėl kol kas nenoriu nieko komentuoti“, – sakė socialdemokratas.
Vis dėlto išgirdęs klausimą, ar ketina įforminti dabartinius santykius su naująja partnere ir dukros mama, A. Krauleidis nepuolė neigti tokių santykių esant, tik taktiškai tarstelėjo: „Norint įforminti naujus santykius, pirma reikia nutraukti senus.“
Regis, po tokio politiko pasisakymo abejonių lyg ir neturėtų likti. Vis dėlto, norėdami būti tikri, „Žemaičio“ žurnalistai susisiekė su politiko žmona Regina Krauleidiene. Į klausimą, gal į ją jau reikėtų kreiptis kaip į buvusią politiko žmoną, moteris ramiai atsakė, jog jiedu tebėra susituokę ir kad ji yra teisėta A. Krauleidžio žmona. Nesutriko R. Krauleidienė paklausta ir apie dabartinę politiko gyvenamąją vietą – atsakė, kad jis gyvena kartu su ja Žemaičių Kalvarijoje, o ne Vieštovėnuose, kaip kalba žmonės.
Daugiau savo sutuoktinio gyvenimo detalių moteris nekomentavo. Ir suprantama – koks paukštis terš savo lizdą. Juo labiau kad deklaruoti šeiminę padėtį privalo ne ji, o ilgametis jos vyras ir dviejų jųdviejų vaikų tėvas Albertas Krauleidis. Vis dėlto „Žemaičio“ kalbinti kalvarijiškiai sakė jau seniai bematę politiką miestelyje, vienas kitas teigė taip pat girdėjęs gandus apie naująją jo šeimą. O kai kas net matė Tarybos narį perkant vaikišką vežimėlį, tik niekaip negalėjo suprasti – kam jis jam?..
„Kyla klausimas: ar mes tikrai pagalvojame prieš balsuodami už politikus, nepaisančius tradicinės šeimos normų? Ar visada tokie politikai pateisina rinkėjų lūkesčius? O gal ponas Albertas Krauleidis galėtų sutvarkyti savo šeiminius reikalus juridiškai, ir paskalos baigtųsi? Gal tada nereikėtų klausyti kalbų, kad Rajono tarybos narys, pabėgęs nuo oficialios šeimos, kaip šuniukas prie kalytės prisiglaudęs gyvena“, – dėstoma minėtame laiške.

Vienas komentaras

  • likimo:

    ironija gyvenimas pats ziebe funkcionieriui kaip reikiant tik ziu ka nebutu da vienas koks da rimtesnis gyvenimo isbandymas nes kaip sako beda po viena nevaiksto bus jam ilga liezuvi iskreiptai laidyt apie zmones ir veikt tiek metu kaip ,,nepakeiciamam tutanchamonui“ ir sau tik zypt i ner ilgai dirbtinai sukurpto ,,autoriteto“ isnykusio kaip koks dumas manau ant visam kaip ir nepasisekusiam orakului del jo paties partijos bei oponentu ateities reitingu kur susimove kaip pradinokas vertines viesai politine situacija trumpai drutai atia ,,dantu skausme“ manau…

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...