Lankėsi svečiai iš Farerų salų

Trečiadienį uždaroji akcinė bendrovė „Plungės šaltis“ sulaukė garbių svečių iš užsienio ir Lietuvos. Susitikti su bendrovės vadovais ir darbuotojais atvyko Farerų salų užsienio reikalų ministras Joargenas Niclasenas, sekretorius Herlufas Sigvaldsonas, bendrovės „Plungės šaltis“ savininkas Joanesas Martinas Hansenas, banko direktorių tarybos pirmininkas Odas Bjelvagas. Susitikime taip pat dalyvavo Seimo narė Agnė Bilotaitė, jos padėjėja Rasa Petrauskienė, Plungės savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis.Svečiai norėjo pamatyti, kaip perspektyvioje, pernai net keletą apdovanojimų ir įvertinimų pelniusioje, įmonėje dirba žmonės. Susitikime su „Plungės šalčio“ vadovais ir darbuotojais bendrovės savininkas J. M. Hansenas pasidžiaugė galimybe aplankyti Lietuvą, Plungę ir plungiškius. „Plungės šalčio“ direktorius Arvidas Mačiuitis kalbėjo apie bendrovės pasiekimus, gaminamus produktus, bendradarbiavimą su bankais, įsigytus įrengimus.
Pabendravę svečiai panoro pamatyti, kaip vyksta darbas bendrovės cechuose. Paaiškėjo, jog įmonėje dirba 245 žmonės, vienoje pamainoje – 80. Darbas bendrovėje vyksta ištisą parą. Viena pamaina apdoroja net
27 tonas žuvies ir pagamina apie 14-15 tonų žuvies gaminių. Kadangi visą produkciją įmonė eksportuoja į Europos šalis, krizė nesijunta, tačiau gamybos apimčių didinti nežadama, mat trūksta vietos ir įrengimų.
Tiesa, vienas įrenginys kainuoja maždaug milijoną litų, todėl kol kas naudingiau samdyti dešimt žmonių, kurie yra pajėgūs atlikti vieno įrengimo darbą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...