Plungės darbo birža – dešimtuke

Kovo 29 dieną socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas pasirašė įsakymą dėl Lietuvos darbo biržos pertvarkos plano. Darbo biržos sistemos reformos gairėms iš esmės pritarė Vyriausybė.Iki šiol šalyje buvo 46 teritorinės darbo biržos. Dalis jų neteks savarankiškumo ir bus sugrupuotos į 10 regioninių darbo biržų su struktūriniais padaliniais savivaldybėse. Numatyta, kad teritorinės biržos statusą turės Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Klaipėdos ir Plungės darbo biržos.
Plungės darbo birža turės tris padalinius: Telšių, Mažeikių ir Rietavo (pastarasis šios darbo biržos padaliniu buvo ir anksčiau).
Šalies valdžia vis dar kuria planą, kaip pertvarkyti Darbo biržos darbą. Pagal šį planą bus patvirtinti nuostatai, struktūra ir etatų skaičius. Planą ketinama baigti rengti iki birželio.
Konkursai Darbo biržos direktoriaus ir kitoms pareigoms užimti vyks rugsėjo mėnesį, o visą jos pertvarką ketinama baigti spalį.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...