Konkurso nugalėtojams – prizai

Keleto Plungės rajono mokyklų moksleiviai visą kovo mėnesį aktyviai dalyvavo VĮ „Telšių regiono keliai“ ir „Žemaičio“ laikraščio rengtame saugaus eismo konkurse. Kas savaitę skelbėme geriausiai į klausimus atsakiusiųjų dešimtuką, o šios savaitės pradžioje iš aktyviausių dalyvių burtų keliu išrinkome tris laimėtojus, kuriems įteikti VĮ „Telšių regiono keliai“ įsteigti prizai.Konkurse dalyvauti buvo pakviesti Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės pradinių klasių moksleiviai. Aktyviausi buvo Šateikių ir Stalgėnų pagrindinių bei Plungės Senamiesčio ir Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų moksleiviai. Konkursu nesusidomėjo nė vienos Rietavo savivaldybės mokyklos mokiniai. O gal jų niekas nepaskatino?
Pagaliau atėjo metas skelbti konkurso nugalėtojus. Tai – Šateikių pagrindinės mokyklos trečiokai Simonas Ruginis ir Dainoras Salys bei Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos trečiokas Ernestas Klibavičius. Jiems įteikti dviratininko šalmai ir kitos „Telšių regiono kelių“ dovanos.
Šateikių pagrindinės mokyklos trečiokai jų pasveikinti ir prizų įteikti atvykusiems „Telšių regiono kelių“ saugaus eismo skyriaus inžinieriui Vygantui Mikutai bei „Žemaičio“ žurnalistams kone choru aiškino, kad dalyvauti konkurse juos paskatino mokytoja Saulena Šimkevičienė. Mokytoja sakė, kad mokykloje organizuojama nemažai renginių saugaus eismo tema. Neseniai vyko Atšvaitų šventė, o kitą savaitę planuojama surengti viktoriną, kurioje dalyvaus visi mokyklos pradinukai.
S. Šimkevičienė papasakojo, kad dalyvavimas konkurse padėjo vaikams išmokti ir kitų dalykų: ieškoti informacijos internete, naudotis elektroniniu paštu. Ruošdamiesi konkursui vaikai informacijos rado ir parapijos klebono dovanotose knygutėse.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...