Respublikiniame konkurse – plungiškių sėkmė

Respublikiniame konkurse – plungiškių sėkmėBirželio 19 dieną Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkurse-šventėje „Žemės vaikai 2010“. Renginys vyko Raudondvaryje esančioje Šeduvos technologijų ir verslo mokykloje.Konkurse dalyvavo Plungės technologijų ir verslo mokyklos trečiakursė Dalia Galdikaitė ir antrakursis Ramūnas Venckus, zoninėje atrankoje pelnę prizines vietas. Dėl „Žemės dukros“ ir „Žemės sūnaus“ vardo varžėsi vienuolika merginų ir tiek pat vaikinų. Visi konkursantai sprendė testą apie žemės ūkį ir kaimo plėtrą, atliko praktines užduotis – vaikinai dalgiu pjovė žolę, merginos pynė Rasų vainiką.
Mokyklos įrengė savo kiemelius. Komisijai teko aplankyti net trisdešimt ekspozicijų, kuriose buvo galima susipažinti su skirtingomis profesijomis, pamatyti mokinių ir mokytojų darbų, paskanauti tradicinių regiono valgių, išgirsti liaudies dainų, tarmiškos kalbos. Plungės technologijų ir verslo mokyklos kiemelis įvertintas kaip meistriškiausias. Jame dūzgė senovinės audimo staklės, mokiniai demonstravo rankdarbius, o „gaspadoriai“ kvietė prie žemaitiško stalo. Bendrame kolektyvų koncerte gražiai pasirodė mokyklos estradinis ansamblis.
Žemės ūkio ministro sudaryta konkurso vertinimo komisija garbingą pirmąją vietą, be kitų, skyrė ir R. Venckui – būsimam technikos priežiūros verslo darbuotojui.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...