Kur tai matyta?!

„Nueikite pažiūrėti, kaip ant buvusios Plungės universalinės parduotuvės iškelta vėliava – aukštyn kojomis. Ir dar kažkoks batraištis vietoj juodo kaspino pririštas. Kur tai matyta?! Tikras pasityčiojimas iš Lietuvos simbolikos ir Prezidento, amžiną atilsį jam“, – piktinosi antradienį į „Žemaičio“ redakciją paskambinusi pastabi plungiškė.Moteris nemelavo. Visą dieną Senamiesčio aikštės pirmuoju numeriu pažymėtą pastatą, kuriame įsikūręs IKI prekybos centras ir keletas kitų parduotuvių, „puošė“ atvirkščiai pakabinta vėliava. Gerai įsižiūrėjęs galėjai pamatyti ir prie koto pririštą juodą raištelį, suprask – gedulo ženklą.
Nors pastatas stovi pačiame miesto centre, bene judriausioje vietoje, panašu, kad nedaug kas pastebėjo taip išniekintą vėliavą, mat po pietų kalbinta IKI atstovė sakė nesulaukusi nė mažiausios pirkėjų užuominos apie tai. Be to, ir pati nepastebėjusi, jog kažkas ne taip. Esą vėliavą ankstų rytmetį iškėlė parduotuvės aplinką tvarkantis darbuotojas. Panašu, jog šį darbą jis atliko gerokai užsimiegojęs. O gal nusprendė nevykusiai papokštauti ar taip patikrinti praeivių pastabumą?
Kaip ten bebūtų, prekybos centro atstovė pažadėjo nedelsiant šią klaidą ištaisyti ir atsiprašiusi nuskubėjo ieškoti kaltininko.
Kitą dieną į redakciją paskambinęs skaitytojas taip pat piktinosi, kad paskelbus visuotinį gedulą vienos Plungės rajono seniūnijos darbuotojai, matyt, nusprendę, jog neverta taip iškilmingai pagerbti mirusio Prezidento, vėliavos visai neiškėlė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...