Vyks į Lenkiją

Pirmadienį Plungės savivaldybėje įvyko Ryšiams su užsieniu komisijos posėdis. Jame nuspręsta, kas vyks į Policijos dienos minėjimą, vyksiantį Golub-Dobžyne (Lenkija).Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Jonušienė komisijos narius informavo apie gautą kvietimą liepos 16-18 dienomis dalyvauti minėtame Lenkijos mieste rengiamame Policijos dienos minėjime. Lenkai į savo šventę kviečia ir 4-5 plungiškių delegaciją. Laiške informuojama, kad tomis dienomis vyks įvairūs renginiai miesto žmonėms. Bus sporto varžybų, teatrų pasirodymų, koncertų.
Pasak R. Jonušienės, Savivaldybės vadovų pasitarime pasiūlytos administracijos direktoriaus pavaduotojos Astos Beierle-Eigirdienės, Plungės policijos komisariato viršininko Sauliaus Vaičekausko, „Saulės“ gimnazijos direktoriaus Algimanto Budrio ir dar vieno Savivaldybės administracijos atstovo kandidatūros. Tokiam siūlymui pritarė ir komisija.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...