Plungės „Rotary“ klubui vadovaus kretingiškis

Plungės „Rotary“ klubui vadovaus kretingiškisNeseniai PORTO pramogų centre įvyko Plungės „Rotary“ klubo naujojo prezidento inauguracija. Metus klubui vadovavęs Stasys Piepalius savo pareigas perleido kretingiškiui, ilgamečiam klubo nariui Juozui Maksvyčiui.Kartu su prezidentu pasikeitė ir dalis klubo tarybos. Klubo sekretoriumi dar vieneriems metams liko Eugenijus Barniškis, o iždininku naujai išrinktas Gintautas Igaris. Kretingos UAB „Terekas“ prezidento paskyrimas Plungės „Rotary“ klubo vadovu nebuvo naujiena, mat pagal seniai nusistovėjusią tvarką prezidentas renkamas dar prieš pusantrų metų iki oficialios inauguracijos. Už
J. Maksvyčio kandidatūrą dauguma klubo narių pasisakė dar 2008-ųjų pabaigoje.
Praėjusių metų pabaigoje, prieš Kalėdas, buvo išrinktas ir kitas klubo prezidentas, pakeisiantis J. Maksvytį kitų metų vasarą. Tai plungiškiams gerai žinomas „Inesos“ klinikos vadovas ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Audrius Klišonis.
Neseniai vykusiame renginyje buvęs klubo prezidentas
S. Piepalius apžvelgė per metus nuveiktus darbus, pristatė du įgyvendintus stambius projektus – Plungės diabeto klubui padovanota pėdų priežiūros įranga, o „Pulso“ klinikai – hematologinis analizatorius.
Kaip „Žemaičiui“ sakė klubo sekretorius E. Barniškis, per 15 veiklos metų Plungės „Rotary“ klubui jau pavyko įgyvendinti projektų už 750 tūkst. litų. Klubo devizas – tarnauti visuomenei, šiuo atveju – konkrečiai Plungei ir plungiškiams, padėti labiausiai stokojantiems paramos. Paklaustas, kodėl naujuoju klubo prezidentu šįkart išrinktas ne plungiškis, E. Barniškis pabrėžė, jog klubo veikloje gali dalyvauti visi norintys, nesvarbu, kuriame mieste jie gyvena.
„Kretingoje „Rotary“ klubo nėra, todėl J. Maksvytis jau daug metų yra Plungės klubo narys. Tai – labai aktyvus ir atsakingas žmogus, todėl neabejojame, jog išsirinkome tinkamą prezidentą“, – sakė E. Barniškis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...