Vilniaus universitetas kvietė bendradarbiauti

Praėjusį ketvirtadienį Plungės savivaldybės darbuotojus aplankė svečiai iš sostinės – Vilniaus universiteto delegacija. Atvykusieji ne tik supažindino plungiškius su savo veikla, bet ir kvietė bendradarbiauti.Universiteto tarptautinių reikalų prorektorius plungiškis Rimantas Vaitkus pažymėjo, kad Vilniaus universitetas – prestižinis universitetas, o kiti – tik aukštosios mokyklos. Kuo ši mokymosi įstaiga išsiskiria iš kitų, atskleidė fakultetų atstovai, trumpai pristatę savo fakultetų veiklą ir supažindinę su galimybėmis, atsiveriančiomis bendradarbiaujant su šiuo universitetu.
Teisės fakulteto dekanas Vytautas Nekrošius skatino plungiškius nepamiršti studentų: „Studentai – nemokama darbo jėga.“ Anot jo, galima išsiugdyti specialistų, galinčių pasitarnauti visam rajonui. Rajono merė Elvyra Valerija Lapukienė neslėpė, kad specialistų Plungėje trūksta. Ji prisipažino, kad Savivaldybė kai kuriuos gabius jaunuolius, neturinčius pakankamai lėšų studijuoti, remia. Paklausta, ar Plungėje mokytojai organizuoja būrelius, E. V. Lapukienė apgailestavo, kad ugdymo „krepšelis“ nėra didelis, tad užklasinės veiklos – nedaug.
Vilniaus universiteto Astronomijos observatorijos direktorė Gražina Tautvaišienė prisipažino, kad labai gerbia Plungės garsų išeivį Adolfą Jucį. Ji atskleidė, kad šis akademikas Vilniaus universitete nėra pamirštas – apie jį skaitomi pranešimai, tad džiaugėsi, jog pasiūlyta bendradarbiauti gimnazijai, kurioje mokėsi A. Jucys.
Svečiai iš Vilniaus skatino plungiškius bendradarbiauti, mat kartu galima daug ką padaryti. Taip pat jie tvirtino, kad viskas priklauso nuo pačios Savivaldybės: „Jei yra noras, bus ir grąža.“
R. Vaitkus delegacijos vardu padėkojo Savivaldybės darbuotojams už priėmimą ir merei įteikė atminimo dovaną – naujausią Vilniaus universiteto istorijos knygą. Plungiškiai taip pat neišleido svečių tuščio-
mis – įteikė knygą ir fotomontažą, priminsiančius Plungę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...