Svarbiausia – pasitikėti savo jėgomis

Liepos 6-oji – lietuviams ypatinga šventė, tad ir Plungėje ji neliko nepaminėta. Antradienį plungiškiai ir miesto svečiai rinkosi į Senamiesčio aikštę, kurioje vyko koncertas, skirtas Valstybės dienai paminėti.Teatro „Saula“ vaikai koncerto pradžioje priminė susirinkusiesiems, kuo ši diena išsiskiria iš kitų. 1253 metais liepos 6 dieną buvo karūnuoti kunigaikštis Mindaugas ir jo žmona Morta. Tada Lietuva tapo karalyste ir tai amžiams išliks lietuvių atminty.
Plungės rajono merė Elvyra Valerija Lapukienė pasveikino tądien karščio nepabijojusius į koncertą sugužėjusius klausytojus. Anot jos, kiekvienas turi pasitikėti savimi, šeima ir aplinkiniais. „Linkiu tikėjimo savo jėgomis, visa kita turėsime savaime. Nesvarbu, kas esame, svarbu, kokie esame“, – susirinkusiuosius drąsino merė.
Klausytojai galėjo išgirsti Plungės kultūros centro tautinių šokių ansamblio „Suvartukas“ liaudiškos muzikos kapelos atliekamų dainų, pučiamųjų instrumentų orkestro muzikos, pamatyti merginų choreografijos grupės šokių, tačiau labiausiai visus sužavėjo atlikėja Giulija. Ji prisipažino, kad neseniai baigė studijas ir sveikatos palinkėjo savo dėstytojui… Plungės kultūros centro direktoriui Romui Matuliui.
Kadangi tai – valstybinė šventė, koncerte buvusieji pakviesti kartu su „Suvartuko“ nariais sugiedoti Tautinę giesmę. Pasak koncertą vedusios Sigitos Matulienės, himnas – lietuvybės ir vienybės simbolis. Tai įrodė ir į koncertą susirinkusieji: žmonės drąsiai stojosi ir didžiuodamiesi sugiedojo valstybės himną.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...