„Kalbos vienija Europą“

Plungės suaugusiųjų švietimo centras jau antrus metus vykdo GRUNDTVIG projektą „Kalbos vienija Europą“, kurio tikslas – bendraujant su kitų šalių suaugusiųjų švietimo įstaigų atstovais pasikeisti patirtimi, geriau pažinti tas šalis ir pagilinti anglų kalbos žinias. Liepos 1-6 dienomis Plungėje viešėjo šalių partnerių atstovai, panorę iš arčiau susipažinti su Lietuva.Ispanijos, Prancūzijos, Turkijos, Italijos, Austrijos ir Rumunijos atstovai Plungėje praleido šešias dienas. Jie ne tik dalinosi darbo švietimo srityje patirtimi bei gilino anglų kalbos žinias, bet ir nemažai keliavo po Žemaitiją ir Lietuvą, aplankė kelias Plungės rajono mokyklas.
Kaip sakė projektą koordinuojančio Plungės suaugusiųjų švietimo centro direktorius Adomas Kripas, projekte dalyvaujančių šalių atstovų susitikimai jau vyko Turkijoje ir Ispanijoje, o šią vasarą visi pakviesti apsilankyti Lietuvoje. Ateityje tokie susitikimai planuojami ir kitose projekte dalyvaujančiose šalyse.
Tai jau antrasis GRUNDTVIG –
mokymosi visą gyvenimą – programos projektas, kuriame dalyvauja Plungės suaugusiųjų švietimo centras, ir, kaip sakė A. Kripas, tikrai ne paskutinis. Ateity centras į projektinę veiklą norėtų įtraukti ir mokinius, ypač tuos, kurie dar neturėjo galimybės pakeliauti po Europą ir pažinti svečias šalis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...